Odpowiedzi

2010-02-10T19:10:46+01:00
Alkohol prowadzi do zguby. Pijąc zatruwasz życie innym. Możesz stać się agresywny. Możesz również wpaść w nałóg.Jeżeli palisz wprowadzasz do swojego organizmu toksyny .Jeżeli chcesz to proszę bardzo, ale nie rób tego innym!Nasza planeta jest w niebezpieczeństwie. Nie rób tego. Ziemia należy do wszystkich ludzi, zanieczyszczając ją szkodzisz im. Narkotyki są nielegalne, a poza tym można popaść w nieuleczalny nałóg, który prowadzi do śmierci !
7 4 7
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T21:28:12+01:00
Zakopane,10.02.10.r

Drogi Maćku!
Nie przedstawie się, choć mnie znasz, jestem Twoim kolegą z otoczenia, jednak wole zachowac anonimowosc... Doszły mnie sluchy, ze naduzywasz alkoholu, jest mi bardzo smutno z tego powodu, wiec chce Ci pomocc..
Osobiscie, wiem ze nie mozesz sie powstrzymac, bo to juz nałóg, wiem o tym, bo moj tato tez tak czasem ma; wtedy w ogóle go nie poznaje... zmienia się, traci nad sobą panowanie, czasem mnie nawet bije, nie chce zeby w przyszlosci, gdzy dorośniesz i sam bedziesz mial dzieci, żeby Cie znienawidzily... i myslaly o Tobie to, co ja mysle o moim ojcu..
Przemysl to sobie wszystko bardzo dokładnie, i wyobraź sobei jak to jest byc niekochanym...
Pozdrawiam
Twoja ANONIMOWA kolezanka
8 3 8