I often go to restaurant in the evening- but never on a friday evening because I always play football on saturdays. On Saturday night, my wife and I usually go a night club to celebrate my team's win. But we don't often stay out very late. I don't like feeling tired on sunday. That's when we usually visit my parents.


Tylko nie z translatora

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T19:12:33+01:00
Często chodzę do restauracji wieczorem, ale nigdy w piątki bo zawsze gram w piłkę nożną w soboty. W sobotni wieczór zwykle chodzę z żoną do klubu nocnego aby świętować zwycięstwo mojego zespołu. Ale my rzadko jesteśmy poza domem późno. Nie lubię czuć zmęczenia w niedziele. Wtedy zazwyczaj odwiedzamy moich rodziców.
2010-02-10T19:14:58+01:00
Często chodzę do restauracji wieczorami, ale nigdy w piątkowe wieczory, ponieważ w soboty gram w piłkę nożną. W sobotnią noc moja żona i ja chodzimy zwykle do nocnego klubu świętować zwycięstwo mojej drużyny. Rzadko jednak zostajemy do późna. Nie lubię czuć się zmęczony w niedzielę. Wtedy właśnie zazwyczaj odwiedzamy moich rodziców.
2010-02-10T19:28:22+01:00
Ja często chodzę do restauracji wieczorem, ale nigdy nie chodzę w piatki ponieważ ja wtedy zawsze garm w pilke nozna. w sobote wieczorem moja zona i ja zazwyczaj idziemy do nocnego klubu aby uczcic moje zwyciestwo. ale my nigdy nie zostajemy tam dlugo. ja nie lubie czuc sie zmeczony w soboty. dlatego my zawsze odwiedzamy rodzicow.

Daj mi naj ;D