Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T14:56:48+01:00
Każdy z nas na jakiś sposób okazuje miłość drugiej osobie. Jednak czy są różnice w przekazywaniu miłości przez dziewczyny lub przez chłopaków. Można by się głębiej nad tym zastanowić. Jak wiadomo kobiety szybko się przywiązują i szybciej biorą wszystko na poważnie. A nie zawsze to jest na miejscu. Często się zdarza że dziewczyna myśli: "to już było to, myślałam że on to też na poważnie bierze". To jest właśnie ta największa różnica. Że mężczyźni nie od razu przywiązują się, lub tylko! "bardziej" przyjaźnią się z kobietą. I koniec- nic więcej. Dla mężczyzn rzadko istnieje miłość. Częściej 'kumpelstwo'... gdzie można się pocałować, poprzytulać ale broń Boże być ze sobą!
Kobiety przygotowują się do wyznawania miłości. A mężczyźni bardziej pod wpływem emocji ją wyznają. Kobiety wolą by to miejsce gdzie wyjawią swoją miłość było wyszukane, idealne. A facetom jest to najczęściej obojętne. Ja nie mówię że tak jest ze wszystkimi ale z większością. Czasami by usłyszeć od faceta słowa gdzie wyznaje kobiecie miłość musi być on pod wpływem trunku (%%%), by się przełamać i jej o tym powiedzieć.
Rzecz może tylko trochę zmienia się gdy już jest się parą. Dziewczyny bez krępowania się wyznają miłość, a od chłopaków czasami trzeba ją wydusić:)

Mam nadzieję że pomogłam,
Pozdrawiam ;)
1 5 1