Odpowiedzi

2009-10-11T17:15:37+02:00
Ania - wysoka, szczupła, rudowłosa dziewczynka.
Jest bardzo gadatliwa i wrażliwa. Szybko przywiązuje się do ludzi, co bywa jej zgubą.
Uwielbia piękne, bufiaste suknie. Interesuje się książkami i nauką. Czerpie radość z niesienia ludziom pomocy
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-11T17:22:26+02:00
Autorka tej wspaniałej książki obdarzyła Anie wieloma dobrymi i złymi cechami charakteru. Uważam,że bohaterka ma więcej dobrych niż złych zech.
Ania była mądrą roztropna dziweczynka.Wiedziała, co należy robić w trudnych sytuacjach i zawsze wychodziła z nich zwycięsko.Bardzo często była uprzejma. Rzadko zdarzały się jej sytaucje, kiedy powiedziała coś nie tak, coś co moglo kogos zranić.
Bohaterka powieści miała wiele koleżanek, w stosunku do których była bardzo grzeczna i te dziewczynki bardzo ją za to lubiły.Ania częśto pomagała ludziom takiej pomocy potrzebującym. Była dziewczyną bardzo zdolną, dlatego należała do najlepszych uczennic w szkole.
Bujna wyobraźia Ani kazała jej ciągle o czymś rozmyślać.To "bujanie w obłokach" nie podobało się innym.Woleliby, aby dziewczynka w tym czasie pracowała.
Niewielu było takich, którzy z chęcią słuchali opowiastek w wykonaniu naszej bohaterki.Ania lubiła bardzo dużo mówić.Należała do dziewczyn roztargnionych.Zbyt szybko zabierała sie do wielu spraw, a skutki tego niekiedy były niekorzystne.Nie uważając,do pieczenia ciasta dodawała innych składnikow niż trzeba,co nie wychodziło na dobre.
Ania była zapraszana na koncerty, w czasie których recytowała rózne wiersze.Wszyscy podziwiali i chwalili Anię za jej zdolności w tym zakresie.
Casami Ani zdarzało sie skłamac,ale robiła to bardzo rzadko.Przykładem tego może być wymyślona przez nią historia w związku z zaginiona broszką.
Ogólnie rzecz biorąc, Ania była dobrą dziewczynką i miała niezły charakter.Gdyby nie była miła i uprzejma dla wszystkich, jej życie potoczyłoby się napewno innaczej
Sory za błędy pisałem na szybko.