Odpowiedzi

2010-02-10T21:57:36+01:00
Miejscowość, data

Szanowny Wójcie!


Piszę w sprawie wysypiska śmieci w naszej miejscowości. Niestety nasi mieszkańcy nie chcieliby tego wysypiska. Żalili się dlaczego.
Mieszkańczy chcieliby zamiast wysypiska tor Quadowy. Chociaż to nie jedyne prośby. Dotarły do mnie informacje, że chcą też zrobić tam park linowy. Ja też pochwalam te pomysły naszych mieszkańców. Ostatnio mali chłopcy wdrapali się na samą górę wysypiska i jeden spadł. Wiadomo, że to wina tych chłopców, ale są też inne dzieci, które mogą mieć takie pomysły na świetną zabawę, a może to się źle skończyć, więc dobrze by było usunąć to wysypisko dla dobra dzieci. Po za tym miejsce na wysypisko jest jeszcze nie daleko stąd. W tam tym osiedlu jest więcej miejsca i daleko od domów mieszkalnych. Nawet z mieszkańcami już tam odgarnęliśmy śnieg, by było więcej miejsca. Bardzo prosimy wójta o usunięcie z naszego osiedla wysypiska śmieci. Będziemy bardzo wdzięczni. Z góry dziękujemy i myślimy, że wójt nas zrozumie.
Postaramy się, żeby w naszym osiedlu zaisniało miejsce, w którym nawet odwiedzać nas turyści z dalekich miejsc. Życzymy miłego dnia i pozdrowienia od mieszkańców miejscowości .......