Odpowiedzi

2010-02-10T21:48:45+01:00
Drogi kolego !

Piszę do ciebie ten list ponieważ zauważyłam w ostatnim czasie , że żle traktujesz innych , ranisz ich swoimi złośliwymi uwagami.
Chciałabym byś zastanowiłsię nad swoim postępowaniem wobec innych.Jest to dla nich bardzo przykre.W ten sposób nic nie zdziałasz a pogorszyszysz sobie swój wizerunek.
Jeszcze raz bardzo cię proszę byś nie robił takich rzeczy innym ludziom .Żyj z nimi w zgodzie inaczej możesz stracić nawet przyjaciół ( o ile ich masz).

Pozdrawiam


Listu nie kopiowałam z internetu :)
3 2 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T21:52:11+01:00
10.02.2010
Droga Kamilo!

Pisze ten list abyś uświadomiła sobie pewne bardzo ważne sprawy. Odrazu przejde do szczegułów.

Znam cię ze szkoły i wiem jak traktujesz innych ludzi. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak ich ranisz. Twoje nieznośne i niestosowne obrazy są bardzo nieprzyjemne. Za pare lat przez takie zachowanie możesz nie znaleśc przyjaciół, bo każdy bedzie myślał o tobie źle. Nie chce Cię urazić ale spróbuj chociaż czasem przystopować. Jeśli myślisz że się dzieki temu wyrużnisz się z tłumu albo, że każdy cię bedzie zauważać to sie mylisz. Popisywanie sie niczego ci nie da. Możesz jedynie pogorszyć swoją cenną reputacje.Zastanów się czasem jak odnosisz sie do innych ludzi i pomyś co ty byś zrobiła gdyby ciebie takimi złośliwymi uwagami obrażano ,Napewno nie było by to przyjemne.

Powtarzam się wiem, ale naprawde zastanów sie nad tym co robisz. I nie obrażaj innych.

Paulina.
2 3 2
2010-02-10T21:52:39+01:00
[data i miejscowość ]
Drogi niemiły ;]

Na początku mego listu pragne ci powiedzieć , że może gdy nawet nie zwracasz na to uwagi to krzywdzisz innych swoimi złośliwymi uwagami . Jest to bardzo przykre gdy komentujesz innych używając obraźliwych słów .Wiele osób już skrzywdziłeś tymi uwagami i moja rada dla ciebie jest taka abyś zaczął zwracać uwage na to co wypowiadasz , na to czy swoimi uwagami nie skrzywdzisz innych .Licze na to że ten list wpłynie jakoś na ciebie i staniesz się lepszy . Pozdrawiam i ciekam na odpowiedz .

[podpis]
4 2 4