Odpowiedzi

2010-02-10T22:36:07+01:00
10.02.2010
Szanowy dyrektorze !

Uprzejmnie zwracam się do Pana aby podziekować całemu szpitalu za opięke.

Dziękuję za to, że mogłam otrzymać od tego szpitala opięke. W tak trudnej sytuacji w której się znalazłam nie miałam się do kogo zwrócić a szpital się mną zaopiekował. Miłe lekarki oraz pielegniarki uprzejmnie się do mnie zwracały. Przyjemne warunki, i strasznie miła atmosfera.

Dziękuje jeszcze raz.I z chęcią jak coś mi się stanie odwiedze te skromne progi tego szpitalu.

Z powarzaniem
Pacjetka dominika.
9 3 9
2010-02-10T22:41:22+01:00
Szanowny Panie Dyrektorze!
Chciałabym bardzo serdecznie Panu podziękować za wspaniałą opiekę podczas mojego pobytu w szpitalu. Jestem bardzo wdzięczna za tą pomoc, którą otrzymałam od całej kadry. Wiem, że nie wszyscy dostrzegają ich ciężką pracę, dlatego tym bardziej doceniam ich poświęcenie i oddanie pacjentom. Chciałabym aby we wszystkich szpitalach pracowali tak wykształceni i mądrzy ludzie. Ten pobyt w szpitalu i te kilka ciężkich dni upłynęły mi w bardzo miłej atmosferze, a to jest dla mnie bardzo ważne. Codziennie otrzymywałam pomoc nie tylko medyczną, ale również psychiczną. Wszyscy bardz mnie wspierali duchowo w mojej chorobie i myślę, że to również pomogło mi szybko odzyskać siły.
Dziękuję za opiekę - (podpisz się) xpp
5 3 5
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T22:51:16+01:00
Anna Zenit
Ul. Postępu 15
Warszawa


SZANOWNY PANIE DYREKTORZE!

Jestem byłą pacjentką Pańskiego szpitala. Pragnę złożyć najszczersze podziękowania dla Pana i całego personelu medycznego za wspaniałą opiekę, jaką zostałam obdarzona przez załogę Pańskiego szpitala podczas mojego pobytu na oddziale chirurgicznym.
Pozwoliłam sobie na pisemne podziękowanie, ponieważ w dniu mojego powrotu do domu moje spotkanie z Panem Dyrektorem było niemożliwe.

Z PODZIĘKOWANIAMI
ANNA ZENIT

P.S. LIST OFICJALNY JEST KRÓTKI, ZWIĘZŁY - TREŚCIWY. NIE MA OWIJANIA W BAWEŁNĘ I ROZWODZENIA SIĘ NAD TEMATEM. DLATEGO I JA STARAŁAM SIĘ ŻEBY TAK BYŁO.
NIE ZAPOMNIJ O MIEJSCOWOŚCI I DACIE I (RACZEJ) WPISZ SWOJE DANE A NIE JAKĄŚ ANNĘ ZENIT ;P

POZDRAWIAM :))


10 3 10