Odpowiedzi

2010-02-11T10:09:01+01:00
Zwracam sie do was szanowni koledzy i kolzanki z dosc nietypową prośbą. A mianowicie prosze was o pomoc. Chcę aby nasza klasa była wzorem do nasladowania, przykładem dla klas modszych. A mamy ku temu powody. Jestesmy klasa wzorowa, nie sprawiamy problemow wychowawczych. nie zdarzaja sie nam wagary klasowe oraz pojedynczych jednostek. Osiagamy najlepsze frekwencje pod wzgledem obecnosci . Mamy najwyzszy wskaznik czytelnosci z czalej szkoly. Osiagamy zawsze najwyzsza srednia klasowa w szkle. nasi koledzy i kolezanki reprezentuja szkole w zawodach sportowych oraz w olimpiadach z roznych przedmiotow. Starajmy sie ukazac naszym mlodszym kolegom i olezankom ze wbrew pozorom szkola nie jest taka straszna i warto sie uczyc i byc przykladem dla mlodszych. czy jestescie w stanie mi pomoc?? Dacie rade byc wzorem dla innych??? Prosze was o tak wiele a zarazemtak niewiele.
3 4 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-11T14:41:48+01:00
Zwracam się do Was szanowni koledzy oraz koleżanki w bardzo nie typowej sprawie.Otóż chciałabym aby nasza klasa była wzorem dla klas młodszych jak i może starszych.Tak jak i Bóg był wzorem i przykładem dla innych tak też my bierzmy przykład z Boga.Chciałabym żeby dla wszystkich starszych i młodszych
chodzenie do szkoły było przyjemnością i zabawą.Myślę że po tej przemowie wszyscy zmienią się oczywiście na lepsze.Dziękuje za wysłuchanie i życzę miłego dnia.
Mam nadzieje że pomogłam i liczę na najlepszą.
28 4 28
2010-02-11T15:14:11+01:00
Uczniowie , drodzy koledzy i koleżanki.!
Dawajcie dobry przykład innym to wam idzie na korzyść.
Mówcie prawdę a ktoś może was pochwalić lub nagrodzić czymś.
Proponujcie wzorców do naśladowania.
Uświadomcie sobie ,że ściąganie jest rodzajem "Kradzieży".
Przeprowadzajcie pogadanki z rówieśnikami i młodszymi i ze starszymi o dobrych rzeczach.
Współpracujcie w grupach.
Zapiszcie się do kółek zainteresowań to idzie na korzyść waszą.
Stwarzajcie miłą i przyjazną atmosferę koleżeństwu i przyjaźni.
Z góry dziękuję Wam koledzy i koleżanki...
2 5 2