Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-11T13:39:05+01:00
Jak rozmawiać
Współcześnie ludzie nie potrafią rozmawiać. Zwykle podnoszą głos, krzyczą na siebie lub w ogóle wolą napisać sms-a, żeby nie musieć wdawać się w dyskusję z drugą osobą. Szczególną grupą ludzi, która ucieka od rozmowy jest dzisiejsza młodzież. To młode pokolenie woli komunikować się przez gadu-gadu, e-mail lub przez wspomniany wyżej telefon komórkowy. To bardzo niedobrze.
Bezpośrednia rozmowa z drugą osobą pozwala odgadnąć jakie uczucia jej towarzyszą, jak zachowuje się odbiorca informacji czy wszystko w porządku itp. Dzięki takiej konwersacji można się lepiej porozumieć. Rozmowa powinna być również przeprowadzona w spokoje, bez zdenerwowania. Ważne rozmowy warto przeprowadzać w odpowiednim miejscu, np. nie na ruchliwej głośnej ulicy lecz w domu, restauracji albo w spokojnym pomieszczeniu.
2010-02-11T13:41:59+01:00
Uwaga!!!
szkolna dyskoteka dla kazdego za darmo!! Parkiet rozgrzeje DJ (jaki chcesz) jedyny w swym rodzaju.czwartek 11 luty bierzacego roku w chali sportowej przy Ul. wąskiej w warszawie .ostrzegamy bedzie goraco!!