Odpowiedzi

2010-02-12T13:42:35+01:00
Moje wymarzone ferie.

Podczas zimowej przerwy chciałabym wyjechać w góry, na narty wraz z rodziną. Byłoby cudownie. Napewno poznałabym dużo ciekawych ludzi. chętnie wzięłabym lekcje jazdy na snowbordzie, gdyż sport ten bardzo mnie intryguje.
Chciałabym zamieszać w domku w górach, gdzie nie byłoby innych ludzi oprócz moich bliskich. Wieczorami, bo całodniowej rozrywce, siadalibyśmy przy kominku, rozmawiąc, popijając gorącą czekoladę.
To są moje wymarzone ferie.

.;)
4 2 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T15:03:15+01:00
Moim marzeniem jest wyjechać do Rosji, do moich dziadków. Nigdy tam nie byłam, a mieszka tam połowa mojej rodziny. Nie wiem czy to się uda, bo trzeba wyrobić sobie wizę, a to bardzo długo trwa. Jeśli jednak zostanę w Polsce to spędzę ferie „w szkole”. Zapowiada się fajna zabawa! Już w tamtym roku umówiliśmy się z koleżankami i kolegami z klasy, że weźmiemy udział w zimowisku. Będziemy chodzili na basen, do teatru, kina, weźmiemy udział w kuligu, a może nawet pojeździmy na koniach! Jeśli jednak wyjadę do Rosji to będę musiała zostawić w domu mojego kotka, za którym będę tęskniła.

A jeżęli Ci się to nie podoba to moze byc tez takiec cos:

W wymarzone Ferie chciałabym spędzić podróżując po Polsce. Bardzo interesują mnie takie miasta jak: Malbork, Kraków, Warszawa, ale to marzenia na kilka lat! (śmiech). Przede wszystkim będę czekała na śnieg. Niestety, mojej rodzinie w tym roku nie uda się pojechać w góry, ale i tak liczę, że pojeżdżę na nartach. Często wybieramy się do Wieżycy i tam „fajowo” spędzamy czas. Poza tym będę spotykała się z kolegami na zimowisku szkolnym, a jeśli starczy czasu będziemy grali na komputerze.

Myślę, że pomogłam:)
proszęę o najj:**:)
2 3 2