Mam prosbe moze sprawdzicmi ktos to opowiadanie po angielsku. jesli sa bledy to moznecie poprawic.. byla bym wdzieczna.. potrzebuje to na dzis.
po angielsku
It was going to be a typical day but turned out to colleagues in which he lost contact said to me.He called me and proposed a joint visit to the water. I was very impressed with the proposal and without hesitation agreed. went with us a few more friends. When we arrived, we started to grill and rozpaliliśmy remembrance of how it once was. At some point I departed from them, and I went to view the sunset over the banks of the lagoon. he came to me standing there, Tom, and we started to talk about what happened a few years ago. made clear it everything and we came back exactly to your friends. and the time has come to return. whole way in silence but when we were alone again, we had a number of topics. tomek se then asked me if I chose with him to the wedding. I agreed to immediately. since then we are inseparable. we meet several times a week. I will never forget that day, because from that moment, I am the happiest woman.

po polsku
to miał być typowy dzień ale okazało sie z kolega z którym straciłam kontakt odezwał sie do mnie. zadzwonił do mnie i zaproponował wspólny wyjazd nad wodę. byłam bardzo zaskoczona ta propozycja i bez wahania się zgodziłam. razem z nami pojechało jeszcze kilku znajomych .kiedy dojechaliśmy na miejsce, rozpaliliśmy grilla i zaczęliśmy wspominać jak to kiedyś było. w pewnym momencie ja odeszłam od nich i poszłam oglądać zachód słońca nad brzegiem zalewu. podszedł do mnie Tomek i stojąc tam zaczęliśmy rozmowę na temat tego co sie wydarzyło kilka lat temu. wyjaśniliśmy sobie wszystko dokładnie i wróciliśmy do znajomych. Spakowaliśmy się i rozpoczęliśmy drogę powrotna . cały czas milczeliśmy ale gdy zostaliśmy sami znowu mieliśmy wiele tematów. tomek wtedy spytał sie mnie czy wybrałam bym sie z nim na wesele do jego kuzyna . ja zgodziłam sie od razu. od tego czasu jesteśmy nierozłączni. widujemy sie kilka razy w tygodniu. ja nigdy tego dnia nie zapomnę, gdyż od tej chwili jestem najszczęśliwsza kobieta.

opowiadanie to ma miec 200-250 slow.... i musi zaczynac sie od slow" it was going to be a typical day, but turned out to...

oczekuje na pomoc. z gory dzieki

1

Odpowiedzi

2010-02-14T09:14:59+01:00
Nie masz tu zadnych będów jest dobrze