Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-12T15:58:44+02:00
Miejscowość, 12.10.2009r.
Najdroższy kolego!
Piszę do Ciebie z potrzeby serca, mam nadzieję, że zrozumiesz moje intencje.
Wiem, że wierzysz w Boga, ale nie masz z nim dobrych relacji. Bardzo mi zależy, abyś nawiązał lepszy kontakt z naszym Ojcem. Co Ci szkodzi? Przecież On nas kocha. Daj Mu szansę odmienić Twoje serce, a przez to i życie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak Bóg Ciebie kocha. On dał nam wolną wolę żebyś mógł wybrać w co chcesz wierzyć. Jezus jest miłością. Zastanów się, jeśli nie chcesz wierzyć w miłość - to najszlachetniejsze uczucie, to w co chcesz wierzyć?! Spróbuj kiedyś z zainteresowaniem przyjść do kościoła. Jeśli chcesz możemy się razem pomodlić o wsparcie dla Ciebie. Wierzę, że się nawrócisz. Daj Bogu szansę!
Niestety muszę już kończyć swój list. Mam nadzieję, że się spotkamy i razem pomodlimy. Pamiętaj, Bóg Cię kocha! Trzymaj się z Bogiem.
1 5 1
2009-10-12T16:42:05+02:00
Drogi Stanisławie,
Moja mama poinformowała mnie o tym iż jesteś człowiekiem nie wierzącym.Bardzo mnie to zmartwioła ponieważ ja jestem wierzacy w 100% i pragnę byś ty też był. Chodzenie do kościoła nie wymaga wielkiego wysiłku i 1 godzinę tygodniowo możesz poświecić dla Boga zamiast grać na komputerze lub oglądać telewizje.


Pozdrawiam Klementyna

PS. Mam nadzieje, że się nawrócisz.