Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T12:45:07+01:00
Pewnego dnia wybrałem się ze znajomymi do Warszawy. Mieliśmy jeden szczególny cel, zakup nowego komputera. Poszliśmy do sklepu, w którym pracuje mój kuzyn Piotr. Polecił mi najlepszy komputer. Po zakupie sprzętu, zaproponował nam, że pokaże nam Warszawę, najciekawsze miejsca. Zabrał nas do pewnej restauracji i tam zobaczyłem dużo polskich gwiazd kina i nie tylko.
Najbardziej zafascynował mnie Cezary Pazura, który siedział ze swoją nową żoną. Bardzo go lubię jako aktora, najlepiej podoba mi się w serialu "13 Posterunek". Jego gra tam wymaga bardzo dużo pracy i oczywiście talentu aktorskiego. Bardzo chciałem zdobyć jego autograf i chwilę porozmawiać, ale nie miałem na to odwagi. Moi koledzy zachęcili mnie jednak abym podszedł i tak zrobiłem. Grzecznie przeprosiłem, że przeszkadzam i poprosiłem o autograf od nich oboje. Byli dla mnie bardzo mili i cieszyli się, że tak młody człowiek jak ja interesuje się filmami i kinem. Porozmawiałem z nimi chwile po czym zaprosili mnie na plan filmowy.
Był to dla mnie niezwykły dzień. Zrobiłem zakup nowego komputera i mogłem porozmawiać z moim ulubionym aktorem. Moja przygoda byla naprawdę wspaniała i niezapomniana. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się spotkać inną gwiazdę kina i zamienić z nią kilka slów.