Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T16:00:22+01:00
Miejscowość, data

Drogi Konradzie!

Słyszałam, że jesteś wielkim podróżnikiem. Czemu wyjechałeś z Polski, przecież jest tu tyle fantastycznych miejsc do odwiedzenia. Opowiem Ci o takich dwóch.
Ostatnio byłam w Tatrach. Nic dziwnego, prawda? Chociaż jedno miejsce mnie bardzo zachwyciło to niezwykłe jezioro, które nosi nazwę. Morskie Oko Morskie Oko z powierzchnią 34,9 (lub może 34,5) ha jest największym lub drugim co do wielkości jeziorem całych Tatr. Bardzo piękne miejsce, warto pojechać. Kolejnego dnia zwiedziłam Szymbark. O tym zapewne nie słyszałeś! To bardzo zadziwiające i wyjątkowe miejsce. Dom do góry nogami! Mówię prawdę. Ten dom stoi na dachu i jeszcze się trzyma. Zadziwiające prawda? Gdy na ten dom spojrzałam, mało nie zemdlałam. Po prostu mnie zatkało. To jedna z większych atrakcji pomorza! Niesamowity Skansen w Szymbarku spowodował, że ta mala miejscowość bije rekordy popularności wśród turystów. To także jeden z "Najpiękniejszych miesc w Polsce". Oczekiwanie do wejścia
do domku na dachu bywa bardzo często poświęceniem czasowym, ale warto poczekać godzinę, lub nawet więcej w kolejce, żeby wejść do tak niesamowitego domu! Ja czekałam i nie było to czekanie na marne. Bardzo polecam i myślę, że Ty też się tam wybierzesz. Możesz mi nie wierzyć, ale jak tam wejdziesz, po prostu dostajesz zawrotu głowy. Kręci Ci się w głowie. Po prostu wspomnienia nie do opisania. Fantastyczne!
Chyba to już na tyle. Myślę, że wrócisz do Polski, i odwiedzisz te cudowne miejsca. Wpadnij przy okazji do mnie.

Pozdrawiam!
Koleżanka Paulina
1 5 1