Proszę o przetłumaczenie . z góry dziękuję :*


In this weekend I was in my grandparents in willage. I was there with my parents. It was great, because my grandfather gave me motor-bike. This is his old motor-bike. This motor-bike is metalic blue, because blue is the best colour of my grandfather. In sunday it was raining and wind blow. In morning me, my mother, my father, grandmother and grandfather went to church. In the afternoon we ate lunch ? soup and meat with salad. It was stop raining so, next me and my father and grandfather played football and mother, grandmother and my grandmother neigbour drank coffee. At 8 we came back to home, and the travel was great.

3

Odpowiedzi

2010-02-11T19:22:45+01:00
W ten weeken moi dziadkowie byli na górze. JA byłem tam z moimi rodzicami. To był wielkie, dlatego że dziadek dawał mi motor jest jego starym *motor-bike*. Ten *motor-bike* jest *metalic* granatowy, dlatego że granatowy jest lepszym kolorem mojego dziadkaW niedzieli to padało i wiatr wiał rano , moja matka, mój ojciec, babcia i *dziadek udawał się do kościoła. W południu my jedliśmy lunch *soup* i mięso z *salad*. To było przerwa (zatrzymanie się) padający tak (więc), następny (następnie) ja i mój ojciec i *grandfather* grał (grany) piłka nożna (piłkarski) i matka, babcia i moja babcia *neigbour* wypił kawę. Przy 8 wracamy domowy (dom), i podróż była wielka.

2 3 2
2010-02-11T19:25:16+01:00
W tym tygodniu bylam u dziadków na wsi. byłam tam z moimi rodzicami.
Było super, ponieważ moi dziadkowe dali mi motor. To jest jego stara motor. Ten motor jest koloru niebieskiego metalik, ponieważ niebieski to ulubiony kolor moich dziadków. w niedziele padało i wiał wiatr. Rano ja moja mama moj tata babcia i dziadek poszlismy do kosciola. W popłudnie zjedlismy lunch. zupę i posiłek z sałątkami. Przestało padać potem ja z tatą i dziadkiem gralismy w piłkę nożną. Mama i babcia wypiły kawę. o 8 wrócilismy do domu i ta podróż była świetna
1 1 1
2010-02-11T19:26:52+01:00
W ten weekend bylam u moich dziadków na wsi. było wspaniale ponieważ mój dziadek dał mi swój stary motorower. ten motorower jest koloru niebieski metalik ponieważ niebieski to ulubiony kolor mojego dziadka. w niedziele padał deszcz i wiał silny wiatr. nastepnego dnia moja mama, moj tata, moja babcia i mój dziadek poszlismy do kosciola. po poludniu zjedlismy obiad zupe i mięso z sałatką. przestało padać więc ja moj tata i dziadek gralismy w footbal i moja mama i babcia dziadek i sąsiad pili kawe. O 8 wrócilismy do domu. ta podroz byla wspaniala.
;)
1 2 1