Odpowiedzi

2010-02-12T12:08:35+01:00
Teza: Przepuszczam, że świat jest świat jest piękny i różnorodny.

Otaczające nas rośliny, zwierzęta, ludzie wszystko jest fascynujące. My tego nie dostrzegamy.Piękność kojarzy nam się z dobrocią, Bogiem, pomocą, zgodą między ludzmi.Wdzimy wszystko ale nie widzimy tego co jest kolo Nas morze, zieleń niebo.

Moim pierwszym argumentem na udowodnienie tej tezy będzie szczęście, które nas otacza. Wyjrzyjmy za okno widzimy w parku bawiące się dzieci, ludzi którzy się do siebie przytulają; mama ciągnąca wózek . Wszystko jest darem od Boga. Szczęsciem dla ludzi,zabawą, cieplem które nas broni przed zlymi konsekwencjami.Kiedy czlowiek jest szczęsliwy nic na nam nie stoi na przeszkodzie aby nie być szczęśliwym nawet jeśli to będzie rozląka z najbliższą osoba na przyklad daje książke pt: Zanim nadejdzie rozstanie.

Moim drugim argumentem będzie przyjażn. Nigdy nie pomyślelismy że przyjażn jest darem od Boga. Nie doceniamy go. Kiedy przyjaciele są przy nas to jest pięknem że pomagają nam w trudnych chwilach, nigdy nas nie zostawiają w potrzebie. Nie doceniamy tego zjawiska. Piękno które dal nam Bóg na poparcie mojego argumentu daje ksiązkę Malego Księcia którego lączyla duża więz z róża.

Trzecim arumentem na to że świat jest piękny i różnorodny jest milość. Dwóch mlodych ludzi , których rodziny żyly w nie zgodzie, a oni próbowali za wszelką cene żyć ze sobą. Tak jak w milości kochanków ''Romeo i Julia''.
Ich życzenie spelnilo się wypili oni truciznę, która na zawsze polączyla ich ze sobą. Piękno świata historii.

Uważam,że świat jest piękny i różnorodny, ponieważ ludzie nie doceniają tego co mają. Największym pięknem wedlug mnie jest szczęście, przyjażn i milosc.Ale jest też wiele rzeczy na które nie zwracamy uwagi takie jak przyroda, ludzie i dużo wiele rzeczy.


2 1 2