Odpowiedzi

2009-10-11T19:39:46+02:00
Hmmm,.. przedmioty: dzieki przedmiotom sieuczymy przedmioty ą czasami fajne a czasami do nie zniesienia tak wogole to przedmiot znaczy lekcja jak np:matematyka,historia,polski,angielski,infotmatyka,muzyka itd...

jak widac po lekcjach polowe z nich lubie a połowe nienawidze bo sa trdudne, bo sa nudne.... dziekuje:)
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-11T19:40:04+02:00
W naszej klasopracowni jest mnóstwo tajemniczych przedmiotów. Oprócz kilkunastu ławek i krzeseł, są tam przeróżne kolorowe tablice, ogłoszenia. Nasza klasopracownia jest kolorowa. Ogromna zielonkawa tablica jest w centralnym miejscu naszej klasy. Kolorowe okna z fioletowymi zasłonkami dostarczają światło i dlatego nie musimy zapalać podłużnych i białych lamp na suficie. Bardzo lubię naszą klasopracownię, bo jest w niej mnóstwo ciekawych rzeczy.
1 4 1
2009-10-11T19:48:37+02:00
Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak ważne w ich życiu są przedmioty. Te codzienne, z których korzystamy i te, które służą nam jako ozdoba. Moją ulubiona rzecz zawsze leży na łóżku. Lubię się do niej przytulać i wypłakiwać, gdy mi źle. Jest nią poduszka. Ma ona kształt serca.Gdy przyjrzymy się bliżej, ujrzymy zwyczajny napis, składający się z dwóch magicznych słów - Kocham Cię. Niby niczym się nie wyróżnia z pośród wielu, ale jest dla mnie bardzo ważna. Dostałam ją kilka miesięcy temu na urodziny, od bardzo ważnej dla mnie osoby. Ten drobny prezent stał się najlepszym ze wszystkich, jakie dostałam.
lalala nie wiem co dalej . xd fantazjuj ;p
może być też nią jakaś piłka, z którą zdobyłaś mistrzostwo xdd
albo długopis nawet xd drobne rzeczy najłatwiej opisać, jeśli mają sentymentalne znaczenie
p.s skopiowałam MOJĄ odpowiedź, za którą dostałam najlepszą odp. na innej stronie,żeby nie było nieporozumień..
pzdr.
1 4 1