Sprawozdanie z wycieczki do muzeum Śląskiego. Potem do Silezi na posiłek i do kina. Następnie do parku wodnego Nemo.
W muzeum mieliśmy do rozwiązanie różne zadanie które razem tworzyły książkę. W kinie byliśmy na Planeta 51. W nemo było bardzo fajnie. Wycieczka udała się całkowicie.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T18:52:45+01:00
WYCIECZKA


Dnia dd.mm.rrrr r. pojechałem/am z całą klasą na wycieczkę, której celem miało być muzeum Śląskie, kino i park wodny "Nemo".
W muzeum spędziłam wspaniały czas. Posiada ono wspaniałe zbiory archeologiczne, etnograficzne, fotograficzne, oraz wiele rysunków, malunków i rzeźb, z których najbardziej podobały mi się martwe natury i portrety, gdyż nie mogłam się nadziwić ile można przedstawić szczegółów technikami malunku i rysunku. Zdziwiło mnie to, że wszyscy otrzymaliśmy zadania, ale nie narzekałam i wszystko wypełniłam. Po obejrzeniu wielu wspaniałych eksponatów i odpowiedzeniu na zadania pojechaliśmy się najeść i napoić do Silezi. Posiłek bardzo mi smakował, a zwłaszcza kotlety/naleśniki/albo co tam jedliście. Nie mogłam przełknąć jedynie kompotu/ziemniaków/czy co tam piliście albo jedliście. W kinie byliśmy na filmie pt. "Planeta 51". Było świetnie/okropnie. Wszyscy się śmiali/Wszyscy ziewali. Najbardziej podobała mi się scena lądowania i zabawna mina kosmonauty, który nie wiedział, co się dzieje.
Ale to jeszcze nie wszystko! Przygotowano dla nas wizytę w parku wodnym "Nemo" w Dąbrowie Górniczej! Wszędzie bardzo mi się podobało, ale dopiero tu się wyszalałam. Świetnie się bawiłam zjeżdżając ze zjeżdżalni i pływając w basenach.
Uważam, że wycieczka udała się wspaniale. Wszędzie świetnie się bawiłam, a w muzeum trochę dokształciłam. Takie wypady klasowe powinny być wg. mnie częściej organizowane.