Wysłuchaj opinii trzciego uczestnika wycieczki.Uzupełnij tekst partykułą "nie". zapisz ją łącznie lub rozdzielnie, w zależności od części mowy, którą poprzedza.


Granicę włoską przekroczyliśmy o świcie.....widomo było, czy pojedziemy prosto do Rzymu. ...... którzy zostanawiali się, czy .....lepiej zatrzymać się w Weronie, ale ......wiele osób było zainteresowanych oglądaniem balkonu Julii Capuletti. Ta ......chęć wynikała chba z ......znajomości tragedii Szekspira ......sympatyczną dysusję zakończyła pilotka ....... najgrzeczniej stwierdzając, że .......może wprowadzać .......przewidzianych zmian do planu wycieczki. .......omieszkała dodać, że ...... bardzo lubi się wtrącać w .......swoje sprawy ale .....warto psuć sobie nastroju kłótnią. .......wątpliwie miała rację, w końcu ...... raz i ......dwa znajdowała się w takiej sytuacji.
Z góry wielko THX.... xD

2

Odpowiedzi

2010-02-11T20:22:32+01:00
Nie wiadomo , niektórzy, nie lepiej, niewiele, nie znajomości, niesympatyczną, nie najgrzeczniej, nie może, nieprzewidzianych,nie omieszkała , nie bardzo , nieswoje, nie warto, nieraz, nie dwa
mam nadzieję że pomogłam |:) pozdrawiam miłej nauki życzę :)
60 4 60
2010-02-11T20:24:47+01:00
Nie wi(a)domo
niektórzy
nie lepiej
niewiele
niechęć
nieznajomości
niesympatyczną
nie najgrzeczniej
nie może
nieprzewidzianych
nie omieszkała
niewątpliwie
nie raz
nie dwa
Mam nadzieje że skapujesz o co cho ;)
pzdr
73 4 73