Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T17:14:52+01:00
Pewnego ciepłego ,gorącego dnia wraz ze swoim przyjacielem wybrałem się na basen.
Było strasznie upalnie,dlatego postanowiliśmy iść popływać.
Po kilku minutach zauważaliśmy wysokie trampoliny .Bez chwili zastanowienie pobiegliśmy na nie.
Gy weszliśmy na sam szczyt mój przyjaciel bez zastanowienie skoczył do wody.Tuz po nim ja stanąłem na samej krawędzi. Ogarnął mnie wielki lęk i nie pokój.Wszyscy z dołu zaczęli krzyczeć żebym się nie bał , że na pewno będzie cudnie i wspaniale.Po długim namyśle i głębokim skupieniu postanowiłem oddać skok do basenu.Gdy byłem w powietrzu uczucie było niesamowite poczułem się jakby moja dusza wyszła z ciała. W momencie gdy wpadłem do wody, byłem nie co wystraszony.
Po wyjściu z basenu byłem z siebie bardzo dumny , ze odważyłem się pokonać samego siebie.
Dlatego podsumowując swoja wypowiedz jestem przekonany , ze warto przełamać swój strach i emocje.


Udało mi się pokonać tę trudność
Ja jak każde dziecko chodzę do szkoły. Ucz.e się w miarę dobrze. Ale przedtem nie przychodziło mi to z taką łatwością. Gdy chodziłam do 5 klasy nie mogłam pojąć żadnych wiadomości, które mi wpajano. Uczyłam się godzinami, a na następny dzień nic nie umiałam. Tak było z dnia na dzień. Aż do chwili...
Pewnego słonecznego dnia jak zawsze do szkoły przyszła cudowna dziewczyna. Istna Piękność. Wszyscy za nią szaleli. Ja też. Jednak okazało się, że nie chce się z nikim umawiać. Toteż dalej toczyłem swoje życie codziennym rytmem. Jednak ona zaoferował mi swoją pomoc. Każdego dnia uczyliśmy się razem. Dziewczyna obiecała mi, że jeśli się będę uczyć umówi się ze mną na randkę. Zrobiłem co mi nakazała. Od tej nauki dostawałem coraz lepsze oceny. Wieczór z nią to wspaniałość.
Od tego czasy jesteśmy parą. Ona zawsze pomaga mi w lekcjach. Od tej pory jestem jednym z najlepszych uczniów naszej szkoły. Tak, więc przy pomocy przyjaciółki pokonałem tę trudność.

Mam nadzieję, że pomogłam :] napisałam 2 wypracowania, więc JEŚLI MI DASZ NAJ BĘDĘ WNIEBOWZIĘTA:]
4 4 4