Myslę,ze...
Przesladowania z powodu koloru skory, wyznawanej religii czy pogladow stanowia ciemna karate w historii ludzkosci. dlaczego ludzie powinni sie tego wstydzic? Odpowiedz w co najmniej pieciu zdaniah mozna wiecej.
wazneeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T12:49:24+01:00
Ludzie powinni się wstydzić swojego negatywnego nastawienia wobec osób o innym kolorze skóry czy wyznawanej religii lub pogladów. Powinni się tego wstydzić gdyż każdy człowiek jest wobec innych równy bez względu na odmienność. Tym ludziom zawdzięczamy wiele rzeczy. To oni np. Afroamerykanie niegdyś znieważani przez bialych obywateli stali się chlubą całego kraju odnosząc sukcesy w sporcie jak i w nauce. Nikt nie powinien uważac siebie za lepszego od innych i wyrządzać krzywdę ludziom o innym kolorze skóry czy innnej wyznawanej religii itp.

mam nadzieję że pomogłam ;]
  • Użytkownik Zadane
2010-02-12T12:56:50+01:00
Ludzie nie powinni się tego wstydzić, gdyż to nie są powody do wstydu. Dobrze, że każdy jest inny. Każdy jest na swój sposób inny i ludzki. nie warto się z nikogo takiego wyśmiewać. Nie wolno z nikogo szydzić. Każdego stworzył tak Pan Bóg.
2010-02-12T18:32:30+01:00
Ludzie powinni się tego wastydzić, ponieważ każdy człowiek jest inny i należy uszanować jego odmienność. Kolor skóry, ani wyznawanie innej religi nie świaczy źle o człowieku. Każdy ma prawo do bycia sobą i każdy wyrażania swoich poglądów. Każdy jest równy i nie należy z tego szydzić. Tak samop jak ty widzisz osobę o czarnym kolorze skóry i dla ciebie to możę być dziwnie, pamiętaj, żę dla tamtego człowieka dziwny może się wydawać twój kolor skóry. Nie należy oceniać książki po okładce. Nikt nie powinien uważać siebie za lepszy od innych ze względu na kolor skóry czy wyznawaną religię.

Mam nadzieję że pomogłam ;)