Napisz opowiadanie na temat wyjazdu nad morze
prosze to na jutro :))

2
W te wakacje pojadę nad morze, lecz jest 1 problem ponieważ jadę z ciocą i jej narzeczonym Radkem. Obawiam się tego że będę im tylko przeszkadzać, chociaż to oni mnie tam zaprosili. Najpewno przywiozę
dużo niespodzianek dla rodziny. Myślę że będę bawił się dobrze. ( Sorry za przerwanie tekstu liczę na naj)

Odpowiedzi

2010-02-12T14:19:56+01:00
W tego roczne wakacja ja wraz z moją rodzina pojechaliśmy nad morze Czarne. Jest tam bardzo łagodny klimat, jest ciepło.. Mile wspominam te wakacje gdyż były nie samowite pod wzgledem atmosfery tam panującej oraz warunkow atmosferycznych.
Zwiedziliśmy bardzo dużo ciekawych miejsc... Mamy także bardzo dużo pamiątek w postaci zdjęć.. Chętnie bym poleciła taką podróz gdyż wrażenia są nie zapomniane i trudno je opisać trzeba tam być i to przeżyc. Znajdują się tam przecudowne widoki na morze ktore jest głowną atrakcją..
13 3 13
Gdyby ktoś jeszcze potrzebował to mam takie:
I znowu otwieram moje zmęczone i jak zawykle zaspane oczy, leżąc spoglądam na sufit .Słyszę budzik , znowu obudzilam sie 5 minut wcześniej. Wstając czuje okropny ból w nogach . Ręką przeczesuje moje jeszcze mokre od wczoraj włosy. Nie słyszę nic .w domu jest cicho .tylko mój ciężki oddech zakłóca cisze.
2010-02-12T14:43:51+01:00
Wyjazd nad morze.

Każdego roku, w wakacje, wyjeżdżamy z rodzicami na wczasy do babci. Zawsze nie mogę się doczekać tej wycieczki. Babunia mieszka w Międzyzdrojach nad morzem.
Przed wyjazdem zawsze długo się pakuję, zawsze sprawdzam nawet ze trzy razy czy na pewno niczego nie zapomniałam. Gdy już jesteśmy wszyscy spakowani to wsiadamy w samochód i ruszamy w drogę. Nasze wyjazdy nad morze do babci, zawsze są ekscytujące i pełne wrażeń. W samochodzie zawsze siedzę na miejscu przy oknie, by moc dobrze widzieć cala drogę.
Ostatnio jak jechaliśmy do międzyzdroii i samym środku lasu złapaliśmy gumę, przez chwilę się bałam, bo jestem straszna panikarką, do tego jeszcze to otoczenie, ale po chwili zdałam sobie sprawę, że flak, to kolejna przygoda, którą mogę dopisać do przygody Pt. wyjazd nad morze! Ale i tak nic nie przebije Promenady gwiazd w centrum międzyzdroii, co roku można spotkać tam wiele polskich gwiazd, ja spotkałam tam, Np. Bogusława Lindę!! Plaża, molo, kręcone lody, amfiteatr i przede wszystkim obecność babci, sprawia ze uwielbiam coroczne wyjazdy nad morze.
Niestety jest tam tak wiele atrakcji, ze czas biegnie szybciej i nie zdąża się wszystkiego zobaczyc, i nawet nie zdążę się zorientować a tu już trzeba wracać do domu.
13 3 13