Potrzebuje reportaż na dowolny temat. nie umiem pisac tak ładnie dlatego prosze o pomoc. reportaż nie moze byc ściagany, bo jak wiecie sa nauczyciele co sprawdzaja takie prace. ;] myslałam nad tematem "Życie nastolatków w XXI wieku". ewentualnie "Ekologia - co to tak naprawdę jest?"; "Internet - zdobycz dzisiejszej technologi"; "Relacja z fikcyjnego pokazu mody/fryzur".
Pomożcie.

2

Odpowiedzi

2010-02-12T14:58:15+01:00
Hej na początku napisz tezę np.
Będę starał/a się bronić tezy ,że falwork zwierzęcy może podobać się współczesnym czytelnikom.Jako pierwszy argument podam ...
i tak coś wymyśl=)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T15:02:27+01:00
Jak wszystkim nam wiadomo Alexander McQueen to najwiekszy projektan w Europie. Jego stroje zawsze szokowały i pozostawiały dużo zapytań co do jego talentu i kunsztu. Jednak dzisijeszy pokaz mody Wiosna/ Lato 2010 w Paryżu uświadomił nam wszystkim, że projektowanie to nie tylko ubrania i modelki. Najważniejszą częscią składową była muzyka i gra świateł. Wielu z nas było zaskoczonych pozytywanie. Wspónym elementem kolekcji były kolory szarości i różu. Większość projektów składała się z sukien i szpilek na bardzo wysokim obcasie. Większość z nich była pokryta specjalnym kryształkami, których nie łatwo nie było zauwarzyć. Fryzury jak zwykle były nastroszone i pełne różnych kolorów. Na gali zaproszonyvh pojawiła się słynna piosenkarka Lady Gaga, która jest wielką fanką tego brytyjskiego projektanta. Na pokazie można było dostrzec również kółka, kraty oraz motywy afykańskie na całej kolekcji. Pokaz był 100% udany, jednak co do ceny ubrań nie jednego zaliłaby z nóg. Koszt jednych szpilek wynosi 3200 zł. Wielu z państwa na pewno cena będzie miała wpływ na zakup.