Napiszcie wymyśloną historie rodziny Terebeckich w którym ta rodzina dostaje herb np: że w czymś wygrała albo tylko ona przetrwała wojne

Lub możecie napisać historię naprzykład że jest wymyślony król np Karol Terebecki i on wygrywa wojne i dostaje herb

prosze na dziś bardzo prosze

2

Odpowiedzi

2010-02-12T18:12:14+01:00
Rodzina Terebeckich była najbogatsza rodzina w polsce.Byla bogadsza od krola i szlachty,choc nie plynela w ich zylach blekitna krew,wszystkich swoich pieniedzy dorobila sie na handlu z afrykanczykami paciorkami.Pewnego dnia poprosili krola,o mozliwosc dostania herbu w zamian za 1/8 czesc swojego majatku.krol bardzo chetnie sie zdodzil i pozwolil zeby sami go zaprojetrowali.Tak oto doczekali sie swojego herbu.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T18:37:40+01:00
W pewnym królestwie był król, który okrutnie traktował swoich poddanych. Wykorzystywał ich do pracy, nie płacił im. Stosował na nich okrutne kary.
Cały naród bał się władcy, słuchali się go, chodź płacili za to ciężką cenę. Był 26 maja, kiedy porwał do niewoli kobietę. Ona miała siedmioletniego synka, bardzo przeżył rozłąkę z matką, zwłaszcza, że to był "Dzień Matki". Chłopiec płakał i szlochał za stratą jednego z rodziców. Z wielkim żalem i bólem poszedł do władcy, zaczął mu coś mówić. Król słuchał z zaciekawieniem, aż nagle na jego twarzy pojawiły się łzy. Jego wysokość rozpłakał się. Wypuścił kobietę i innych jeńców. Zmienił się. Pomagał ludziom biednym, bezrobotnym, chorym. Założył armię, wybudował domy dla bezdomnych. Ludzie zauważyli u niego znaczną zmianę, postanowili wręczyć mu "HERB DOBROCI". On przyjął go z wielką podzięką, ale postanowił oddać go chłopcu, który zmienił jego życie.
Król wybudował pomnik na cześć małego bohatera. Tłumy ludzi zbierało się przy nim z zastanowieniem jakie słowa on powiedział, że aż tak głęboko dotknęły władcę.


Mam nadzieję, że pomogłam :)
Pozdrawiam :)