Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T18:11:34+01:00
"To był najstraszniejszy dzień w szkole"

Wczoraj w szkole koło mnie kręcili się jacyś dziwni chłopcy, których dotąd nie znałem. Nie znałem ich ani ich zamiarów, wiem tylko, że mój kolega Karol zna ich, więc poprosiłem go aby spytał się co zamierzają mi zrobić. Tak więc Karol poszedł. Gdy wrócił powiedział mi, że chcą mi coś zrobić. Przestraszyłem się. Nigdy w życiu nie miałem większego strachu. Bałem się sam wracać ze szkoły, więc poprosiłem mojego przyjaciela aby ze mną poszedł.
Kiedy szliśmy do domu szli za nami ci chłopcy. Bałem się ich. Podeszli do mnie ze śnieżką i wymyli mnie tak, że piekła mnie cała buzia. Byłem cały czerwony. Jedno szczęście, że nie zrobili mi niczego gorszego. Cieszę się, że to tak się skończyło, a nie inaczej, bo przecież mogli mnie pobić, bo są najsilniejszymi chłopakami w naszej szkole.
Proszę, myślę, że jest dobrze ;)
1 5 1
2010-02-12T18:16:33+01:00
Pewnego razu przyszłem do szkoły jak zwykle na 8:00.Po przerwie weszliśmy wszyscy do klasy i pani czytała oceny z sprawdziany z Historii.Wreszcie pani wywołała moje imię.Strasznie się bałem że dostałem 1.Ale na szczęście nie dostałem.Na przerwie pokuciłem się z kolegom i doszło do bitki.Naszczęście pani nas rozdzieliłą bo niewiem co by sie mogłó stać.Zadzwonił dzwonek na lekcje.Weszliśmy do klasy rozpakowaliśmy się i zaczeła się lekcja.Hciałem zobaczyć na lekcji na komurke bo nie wiedziałem która godzina bo miał zadzwonić dzwonek na obiad.Parze i nie ma mojej komurki.Bardzo się przejołem.Zadzwonił dzwonek na przerwe obiadową a ja nie poszłem.Szukałem mojej komurki.Zaczołem od sklepiku aż do tąd gdzie się biłem z kolegom.Byłem smutny bo nie znalazłem komurki.Pużniej już byłem koło klasy do Historii patrzę a tak jakaś komurka.Podeszłęm wziółęm ją do ręki i okazało się że to moja.Byłem bardzo szczęśliwy że ją znalazłem.to był muj najgorszy dzień w szkole
2 1 2