Odpowiedzi

2010-02-12T18:31:44+01:00
Drodzy Gimnazjaliści !

Otrzymujecie dzisiaj do swych rąk Egzamin Gimnazjalny 2010,zawierający wszystko to czego nauczyliście się do tej pory przez trzy lata nauki w naszej szkole.Test ten jest drogą do dalszego wyboru Waszej szkoły.Mamy nadzieje,że tekst nie sprawi Wam wielkiej trudności,a pomoże w odnalezieniu wymarzonej szkoły.Życzę powodzenia i mam nadzieja,że dzisiejsza wędrówka przez Test ułatwi Wam odnalezienie swojej pasji naukowej.
Dyrektor Gimnazjum numer 2 .Łęczna , 12.02.2010.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T18:35:55+01:00
Drodzy uczniowie naszej szkoły którzy uczęszczają do 3 klasy i w tym roku będą podejmować trud związany z napisaniem egzaminu gimnazjalnego , który jest przepustką do szkół średnich.
Egzamin gimnazjalny nie bez powodu jest nazywany egzaminem dojrzewania gdyż w tym egzaminie uczeń wykazuję się tym czego nauczył się przez ostatnie lata uczęszczania do szkoły. Nauczyciele nauczyli was wszystkiego czego można było was nauczyć .Teraz nadszedł czas byście to wy wykazali swoje umiejętności. Pozytywne napisanie tego egzaminu może was przybliżyć do wymarzonej szkoły w której znajduję się profil który was najbardziej interesuje. Wybór szkoły nie jest prosty gdyż jest to wybór na całe życie więc pomyślcie bardzo dobrze kim chcecie być. Życzę wam powodzenie i trzymam za was kciuki.
3 3 3