Odpowiedzi

2010-02-12T19:04:51+01:00
Naprzyklad rodzicow to oni przez caly czas prowadzą nas przez zycie. uczą na jak sie dobrze zachowac, ubierac. Pilnują abysmy zawsze odrabiali lekcje , abysmy zawsze wyglądali jak cywilizowan ludzie. Pomagaja oni nam stawiac pierwsze kroki. cieszą sie z naszych zwycięstw i smuca z porazek. Takie jest moje zdanie odnosnie przewodnikow w moim zyciu.

prosze o naj pisalam to sama i bardzo sie staralam
1 5 1
2010-02-12T19:08:16+01:00
Dobrym przewodnikiem w moim otoczeniu jest m. in :
- Rodzina która mnie uczyła pierwszych kroków i wspiera jak tylko może.
- Nauczyciel który pragnie mnie czegoś nauczyć abym radziła sobie na następne lata.
- Ksiądz który stara się we mnie rozpalić miłość do Jezusa
- Oraz wszyscy znajomi i dorośli którzy się o mnie troszczą i starają się jak najlepiej przygotować mnie do dorosłego życia.

Mam nadzieje, że pomogłam :))
3 5 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T20:32:26+01:00
W moim środowisku jednym z najlepszych przewodników są rodzice i nauczyciele, bo to oni są z nami gdy się smucimy lub jesteśmy szczęśliwi z jakiegoś powodu. Nauczyciele starają się być naszymi szkolnymi rodzicami i chcą również jak i nasi prawdziwi rodzice wychować nas na porządnych i kulturalnych ludzi, którzy poradzą sobie w dorosłym życiu w każdej trudnej sytuacji. Rodzice wychowują nas w miłości i chcą prowadzić nas przez życie, ale uczą nas także radzenia sobie w sytuacjach, które teraz jak i w przeszłości są dla nas trudne.
Uważam, że są oni bardzo dobrymi przewodnikami. Bardzo cenie sobie ich rady,wskazówki.proszę o naj jak pomogłam ;)
3 5 3