Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-12T19:03:24+01:00
Drogi Romeo !
Serdecznie Cię pozdrawiam na wstępie mojego listu. Piszę do Ciebie, ponieważ uważam że nie warto jest w tak młodym wieku tracić życie.
Jesteś jeszcze młodym i zdrowym człowiekiem, pełnym sił. Czeka Cię jeszcze wiele ciekawych przygód i doznań. Nie wykorzystałeś jeszcze w pełni swoich możliwości w życiu. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym,że nie powinieneś popełniać samobójstwa jest to ze twoja ukochana Julia z pewnością nie chciałaby abyś tak szybko zakończył swój żywot.
Pomyśl o swojej rodzinie i kolegach. Zapewniam Cię, że nikt by tego nie chciał, a ponad to każdy obwiniałby właśnie siebie samego za Twoją śmierć.
Wiem, że jest Ci ciężko kiedy myślisz o Julii nie mogąc być przy niej, ale uważam, że należy myśleć przyszłościowo i pozytywnie. Może od razu nie będzie Ci łatwo. Rozumiem to. Jednak dobrze wiesz, że czas leczy rany. Zapewne zostaną jakieś blizny w twojej świadomości i wspomnieniach ale zrozum, że nikt nie pragnie Twojej śmierci. Nie możesz umierać, ponieważ w ten sposób zranisz wiele osób, które kochasz. Pomyśl nie tylko o sobie, lecz także o bliskich.
Zastanów się nad swoją decyzją, ponieważ podjąłeś ją pochopnie.Twoja nierozwaga może doprowadzić do wielu szkód i nieszczęść.
Myślę, że pomyślisz nad swoim zachowaniem i decyzją. Proszę Cię nie popełniaj samobójstwa. Ciesz się życiem i wykorzystuj każdą chwilę. Czerp z niego jak najwięcej.
(Twoje imię)