Mama narzeka, że zbyt dużo czasu spędzam przed komputerem.Hm...jak ją przekonać, że tak nie jest? A może ma racje?? Kontynuuj rozpoczętą kartkę z pamiętnika, przedstawiając swoje argumenty dotyczące pożyteczności lub szkodliwości komputera.

2

Odpowiedzi

2010-02-12T19:50:29+01:00
Nauka- tak naprawdę to tylko wymówka... ;P
Gry- niby są OK, ale co jeśli występuje w nich przemoc?
Wzrok- jest dobrze do czasu kiedy nie siedzimy przy komputerze całymi dniami!
Poza tym można się uzależnić... warto?
Chyba jednak nie.
Idę powiedzieć mamie, że zgadzam się z jej zdaniem. Komputer nie jest najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Dlatego dzisiaj wieczorem zrezygnuję z nowej wersji gry Sims i wyprowadzę psa na spacer. ;)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T19:59:02+01:00
Mama myśli, że dużo czasu spędzam przed komputerem. W porównaniu z moimi kumplami to wcale niewiele. Oni siedzą po 7 godzin dziennie. Gdy jestem na kompie to odpoczywam. To mnie relaksuje i odpręża. Mogę ewentualnie skrócić trochę mój pobyt, ale nie o dużo. Przecież muszę mieć czas na popisanie z kolegami, pogranie w gry. Oprócz tego , że na komputerze się gra robi się także pożyteczne rzeczy np. Gdy mam napisać o kimś notatkę to potrzebuje informacji, którymże dostarcza mi komp. Więc trochę i tak mnie na nim zejdzie, więc według mnie 2 godziny dziennie to nie jest dużo. Mam nadzieję, że przekonam mamę do swoich poglądów.