Chodzi o to ze u mnie w szkole można mieć szóstkę z przedsiębiorczości tylko trzeba cos zrobić. Właściwie to już prawie wszystkie osoby maja z tych którzy chcą, ale zostałam m.in. ja i trzy dziewczyny i nie wiemy co mamy zrobić. Dlatego proszę was o radę. .
Może napiszę jak to zrobili inni. Więc kiedyś tam pisaliśmy taki test i kto miał ileś tam punktów to przechodził do następnego etapu gdzie grupa chłopaków i dziewczyn robiła jakiś tam projekt na konkurs i oni mieli szóstki na półrocze to i na koniec tez będą mieć.
Innej grupie nauczycielka kazała zorganizować w szkole tydzień przedsiębiorczości. Polegało to na zrobieniu gazetki o kolorach. I każdego dnia uczniowie mieli przychodzić do szkoły ubrani na inny kolor i te osoby chodziły po klasach i liczyły punkty ile która klasa zebrała za te stroje.
Pyzatym osoby z innych klas organizują kiermasze słodkości na których sprzedają zrobione przez siebie ciastka i placki.
Proszę doradźcie co ja z dziewczynami możemy zrobić. Zależy mi na ocenie bo tak to mam cztery a wystarczy tylko cos zrobić i ma się sześć, a to w końcu ostatnia klasa więc można się postarać.
DLA NAJLEPSZEJ PROPOZYCJI DAM NAJ.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T21:23:01+01:00
Zróbcie papierowe pieniądze i bawcie się w bank w klasie, kto ile kupi akcji itp. Albo też coś sprzedajcie, urządźcie sklep z jakimiś własnymi wyrobami.