Odpowiedzi

2010-02-12T21:50:30+01:00
Mój pokój jest zawsze zadbany. Staram się, aby zawsze panował w nim pożądek. Ja sama, jestem osobą uporządkowaną, która lubi, gdy wszystko jest na swoim miejscu.
Mój pokój jest nowoczesny z nutą staromodności. Na środku pokoju leży okrągły, puchaty dywan. Jest przesłodki. Z prawej strony stoi drewniane antyczne biurko. Bardzo je lubie, bo wiąże się z nim bardzo dużo moich rodzinnych histori. Moje łóżko jest nadzwyczajne. Wykonane jest z drewna, wyrzażbione w kształcie serca. Marzyłam o takim łożu, gdyż sama jestem romantyczką. Gdy kładę się do niego, pogrążam się w marzeniach. Temu nastrojowi sprzyja to, że nad łózkiem wisi dużo roślin, które przypominają liany.
Na półkach leży dużo książek. Lubię czytać ksiązki i staram się aby moja biblioteczka wciąż sie poszerzała.
Jestem osobą nowoczesną, więc niezastąpiony w moim pokoju jest laptop. Korzystam z niego nie mal codziennie.
Kocham swój pokój, gdyż odzwierciedla moją osobowość.
10 4 10
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T21:51:06+01:00
Mój pokój to miejsce gdzie zawsze czuję się dobrze. Mogę zamknąć drzwi i żyć tak na prawdę w zupełnie innym świecie. Mam tu swoje ulubione rzeczy, nikt mi nie przeszkadza i wszystko jest tak jak ja chcę. Pod oknem stoi wielkie łóżko nakryte fioletową narzutą. Uwielbiam kłaść się i oglądać nocne, gwiaździste niebo. Obok łóżka stoi mała biblioteczka z moimi ulubionymi książkami, do których często wracam. Mam tutaj biurko przy którym odrabiam zadania i komputer, który służy również do rozrywki. Nie może zabraknąć również olbrzymiej szafy, w której mieszczą się wszystkie moje ubrania. Na podłodze rozłożony jest dywan w kolorowe kwiaty. Uwielbiam kolory, bo bez nich świat byłby taki ponury! Te moje cztery ulubione ściany pomalowane są na ciepłe barwy, abym zawsze mogła czuć się tutaj mile widziana. Oprócz tego na ścianie mam pełno kolorowych zdjęć moich przyjaciół i rodziny. Bardzo lubię na nie patrzeć i przypominać sobie te wszystkie piękne chwilę. Tak na prawdę mój pokój wyraża mnie: to co lubię i co mi się podoba. Nie zamieniłabym go na żaden inny. Każda chwila w nim spędzona wyraża się uśmiechem na mej twarzy.
16 4 16