Jak się mówi o miłości, jak się ją przedstawia w dzisiejszych
czasach na podstawie reklam telewizyjnych, radiowych, filmów, piosenek, tekstów kultury itp.

Mają to być takie własne przemyślenia odpowiednio "ubrane w słowa" tak minimum 1,5 str A5

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-12T23:03:21+01:00
Dzisiejszą miłość ludzie nazywają w różne sposoby. Dla niektórych miłością jest chodzenie za rękę, randki. Dla innych partner to tylko ktoś, z kim można się pokazać. Innym miłością jest wielkie, prawdziwe uczucie do drugiej osoby lub Boga. Moim zdaniem najtrafniejszą definicją jest ta trzecia, jednak nie każdy tak uważa.
Dzisiaj większość młodzieży myśli nie o żywym uczuciu, tylko o jednym i tym samym- chcą "zaciągnąć się do łóżka". Według mnie taka "miłość" jest najgorsza, jaka może być. To nawet nie jest uczucie, tylko sprawdzenie partnera. Miłość nazywają różnie, ale ta zła definicja jest dzisiaj najbardziej powszechna. Wielu ludzi nie wie, co robi. Głupota ludzka coraz bardziej wzrasta.
Nie każde filmy, piosenki, gazety, książki przedstawiają miłość jednakowo. W radiu można niemal codziennie usłyszeć o tym piosenki, jednak wiele z nich jest o rozstaniach po wielkim uczuciu. Jest to dowód, że wiele osób jest ze sobą tylko żeby być w centrum uwagi, może się popisać przed kimś.
Filmy przedstawiają miłość w pięknym ubarwieniu, ale jest jedno "ale"- to tylko filmy, a rzeczywistość często, ale nie zawsze jest taka sama. W telewizji można oglądać różne oblicza tego pojęcia.
Moim zdaniem dzisiejsza miłość jest bardzo zróżnicowana. Tylko uczciwi ludzie mogą cieszyć się " prawdziwą miłością"- cokolwiek to znaczy.


Przysięgam, że wszystko pisałam sama, chociaż może się tak nie zdawać. Mam nadzieję że choć trochę pomogłam w tym jakże trudnym zadaniu, bo nie oszukujmy się, miłość trudno dziś zdefiniować :)


Pozdrawiam :>