Odpowiedzi

2010-02-13T09:57:51+01:00
Człowiek przez całe swoje życie dazy do wyznaczonych sobie celów.
Rózne sytuacje i zdarzenia w nim,potrafią zachwiać nasz uporządkowany świat,
spowodować zachwianie równowagi w nim,a nawet doprowadzić do głębokiego kryzysu.
Częstym powodem naszych nipowodzeń może być zbyt wygórowana ambicja,dążenie do celu bez względu konsekwencje jakie niosą nasze wybory.
Dla wielu nasze zachowanie i postępowanie moze być powodem zawiści,która to z kolei może przyczynić się do tego,że inni będą chcieli nam odebrać wszystko to,na co tak ciężko pracowaliśmy.
Wielu pewnie mysli,że w ten sposób właśnie nas zniszczą.Lecz ich tok myslenia często jest błędny.Owszem zniszczą człowieka,który jest słaby,który nie potrafi pogodzić się z niepowodzeniem,czy też klęską.Wówczas człowiek taki staje się bezwolnym narzędziem w ręku drugiego człowieka,który uważa,że prędzej czy później doprowadzi do jego zniszczenia.
Inaczej wszystko wygląda,gdy człowiek mimo niepowodzeń,potrafi dalej podejmować próby i wysiłki,mające na celu osiągnięcie zamierzonego celu,wykonania zadania.
Tak więc tylko nieliczne jednostki będzie można zniszczyć,zwłaszcza te które są już na tyle"zepsute",że nie ma już mozliwości udzielenia mu pomocy.
Wiele również zależy od otoczenia,znajomych i rodziny,która mimo popełniania przez nas błędów,powinna być naszym oparciem,a w razie potrzeby podać nam swą pomocna dłoń.