Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-13T10:04:57+01:00
- 17 again Film opowiada o mężczyźnie, którego życie nie do końca ułożyło się po jego myśli, z tego powodu chciałby cofnąć się do szkoły średniej i to zmienić. Pewnego dnia budzi się ponownie jako siedemnastolatek i dostaje szansę zmienienia swojego życia.

- Dziewczyny z St Train. St Trinian jest to legendarna szkoła dla „młodych dam”. Tutaj na lekcji chemii próbuje się spirytusu, a w czasie przerwy w oparach papierosowego dymu kwitnie hazard i handel używkami. Psotne dziewczynki mają równie psotną panią dyrektor, która nie boi się skutków liberalnego wychowania. Beztroska anarchia nie trwa jednak długo. Nowy Minister Edukacji postanowi wprowadzić dyscyplinę, a bank upomni się o niespłacone długi i zagrozi zamknięciem szkoły.

-Tajemnica rajskiego wzgórza. Po śmierci ojca, Maria musi wyprowadzić się z Londynu, w którym dotąd mieszkała i zamieszkać na wsi, u swego wuja sir Beniamina. Gdy dociera na miejsce, ludzie dziwnie się zachowują i nie pozwalają Marii na wiele rzeczy. Dziewczynka chcąc mieć trochę swobody, postanawia uciec. Wcielając swój plan w życie, spotyka tajemniczą kobietę o imieniu Lawenda, która wyjaśnia jej pewne sprawy. Od tej pory Maria ma do wykonania bardzo ważne zadanie, od którego będą zależały losy całego Rajskiego Wzgórza.