Odpowiedzi

2010-02-13T12:23:21+01:00
Britney Spearse- Dziewczyna która przeszła w swoim życiu piekło a wyszła z tego cało. Britney swą karierę zaczęła od małego. Występowała w programie dla dzieci Micky Mouse. Była idolką wielu nastolatek. Jej piosenki znają wszyscy. Niestety w ostatnich latach miała okres załamania. Wszyscy ją wytykali, śmiali się z niej. Lecz dla swoich synków znalazła siłę do walki. Zaczęła walkę z nałogiem, nagrała nowe płyty, wyładniała oraz jest szczęśliwa z życia. Wydała bardzo dużo płyt. Mam prawie całą kolekcję i znam jej wszystkie piosenki. Ostatnio wygrała statuetkę w MTV. Nikt się tego nie spodziewał.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-13T12:27:12+01:00
Moim muzycznym idolem jest Britney Spears. Jest to amerykańska piosenkarka pop, tancerka, aktorka, przez amerykańskie i światowe media ochrzczona mianem "księżniczki popu". Posiada swoja gwiazdę w "Alei Gwiazd". Jest laureatką nagrody Grammy za piosenkę Toxic. Britney w swym dorobku ma sześć albumów studyjnych i dwie składanki, sprzedane w łącznie niemal 90 000 000 nakładzie. Ponadto w 2002 roku Spears zagrała główną rolę w filmie pt. Crossroads – dogonić marzenia. Bardzo lubię Britney, jestem jej najwierniejszą fanką!

Pozdrawiam, myślę że pomogłam, znikąd nie ściągałam ;)
2010-02-13T13:35:07+01:00
Po pierwsze Britney spears to dziewczyna
wiec tak :
Moją idolką jest Britney Spears. Jest to piosenkarka pochcodząca z Wielkiej Brytani. ma 26 lat i 2 synków. Obecnie nie ma stałego partnera.
Śpiewa ona muzyje pop.Słwe zyskała dzięki klubie Myszki miki, gdzie stale chodziła jako mała dziewczynka i to właśnie tam odkryto jej talent. Jednymi z najpopularniejszych piosenek to np.
ops... i didn t again - sprawdz sb czy to napewno tak sie pisze , toxic. Spiewała w duetach min. z Madonną, christiną agilerą, itd. w wielkiej brytanie w muzeum figur woskowych jest jej podobizna. zagrała w filmie crasrouck dogonić marzenie...( tylko nie wiem czy to tak sie pisze). dawniej miała ona tytuł księzniczki pop. :) mam nadzieje ze pomogłam :)
jak cos to napisz wiadomość jeśli potrzeba więcje info