Napisz po angielsku i (+tłumaczenie) 6 co najmniej zdań kim chciałbyś zostać w przyszłości,i napiszcie dlaczego (informatyk-programista) i co najmniej 6 zdań(+tłumaczenie) kim nie chciałbyś zostać (lekarz) w przyszłości,daje naj za najciekawsze ;) xDDD

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-13T14:25:40+01:00
I would like to be computer scientist. I love to do things on a computer. I've always been fascinated. I like also to help others when they need help. When my friend spoils the computer always helping. I hope I can achieve this.

chciałbym zostać informatykiem. Uwielbiam robić różne rzeczy przy komputerze. Zawsze mnie to fascynowało. Lubię pomagać też innym kiedy potrzebują pomocy. kiedy moim znajomym psuje się komputer zawsze pomagam. Mam nadzieje że uda mi się to osiągnąć.

I do not want to become a doctor. I think it is not interesting. fascinates me something else. I never went to the medical well. it's not my type of profession.

nie chciałbym zostać lekarzem. według mnie to nie jest interesujące. fascynuje mnie coś innego. nigdy nie poszedł bym na studnia medyczne. to nie mój typ zawodu.

nie wiem co napisać, możesz napisać że np. boisz się krwi :P
I am afraid of blood.