Odpowiedzi

2010-02-13T16:54:31+01:00
Nauczyciele i policjanci nie mogli uwierzyć gdy spojrzeli na wskazanie alkomatu. 2,5 promila – taki wynik osiągnął jeden z gimnazjalistów, którzy postanowili uświetnić weekend tańcami. Pięciu „panów” w stanie upojenia alkoholowego wybrało się dyskotekę zorganizowaną w... Szkole Podstawowej!
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-13T16:55:15+01:00
Trzy osoby zginęły i jeszcze trzy zostały ranne w czwartek w czasie strzelaniny w kampusie uniwersytetu stanu Alabama w Huntsville, na południu USA.
Rzecznik uczelni Ray Garner powiedział, że policja zatrzymała sprawcę, kobietę. Jest to wykładowczyni biologii z tego uniwersytetu. Strzelała do swoich kolegów podczas zebrania wykładowców - podaje TVN24. Motyw działania kobiety nie jest znany. Do tej chwili nie znaleziono także broni, z której strzelano.

Zajęcia na uniwersytecie zostały odwołane do 19 lutego.

Tragiczna strzelanina na uczelni

Strzały padły po południu czasu miejscowego wewnątrz jednego z budynków laboratoryjnych. Służby bezpieczeństwa otoczyły budowlę, a studentów ewakuowano.

- Policja zabezpieczyła budynek. Napastnik jest w areszcie. Teraz policja sprawdza miejsce w celu ustalenia, czy nie ma innych ewentualnych ofiar i zbiera dowody - dodał Garner.