Odpowiedzi

2010-02-13T20:05:26+01:00
Nazywam się Jan kowalski. Urodziłem się w Krakowie.Mam niebieskie oczy i ciemne włosy.Uwielbiam jeżdzić na łyżwach i rowerze.Często biegam aby poprawić kondycję.Uwielbiam słuchać muzyki szczególnie zespołu metalica.
Trzeba przyznać że od urodzenia jestem pesymistą.Mam cudowną dziewczynę karolinę.mam nadzieję że w przyszłości się pobierzemy.
Mam jeszcze wspaniałą siostrę która zawsze mi pomaga(z wzajemnością)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-13T22:55:51+01:00
Nazywam się Ania Nowak . Mam trzynaście lat i chodzę do pierwszej klasy gimnazjum . Jestem jedynaczką i mieszkam z rodzicami w Krakowie.
Jestem wysoką brunetką o niebieskich oczach . Ubieram się raczej skromnie. Najczęściej chodzę w dżinsach i dresowej bluzie. Noszę też na zębach aparat ortodontyczny . jestem spokojną , wyrozumiałą i tolerancyjną osobą . Zawsze można na mnie polegać. Chętnie pomagam innym. Jestem lubiana wśród koleżanek i kolegów.Jestem bardzo wrażliwą osobą . Kocham zwierzęta i bardzo boli mnie to , kiedy słyszę , że ktoś żle traktuje swoje zwierzątko. Sama mam w domu jamniczkę i nie wyobrażam sobie żeby mogło się jej stać coś złego. Niestety jestem bałaganiarą i to jest jedna z moich wad. Mam też brzydki nawyk , a mianowicie jest to obgryzanie paznokci , ale staram się z tym walczyć. Wolny czas spędzam najczęściej z przyjaciółmi lub czytam książki. Interesuję sie sportem , muzyka i książkami, głównie przygodowymi. Moją ulubioną piosenkarką jest Avril Lavigne. Lubię oglądać mecze naszych siatkarek , sama też uczęszczam na zajęcia siatkówki , które są w mojej szkole.
Trudno mi ocenic samą siebie . Myślę że niczym się nie różnię od moich rówieśników.
1 5 1