Odpowiedzi

2010-02-13T17:55:45+01:00
Hej Kamil wiem o tej całej sytuacji
Mysle ,ze to co chesz zrobic jest wielkim błedem
odebranie sobie życia jest jednym z najgorszych możliwosci nawet w najtrudniejszej sytuacji myslę ze jezeli barziej sie zastanowisz i przemyslisz na spokojnie napewno znajdziesz jakies wyjscie z tej calej sytuacji inne niz smierc.Zastnaów się co bedzie czuła twoja rodzina -załamie się

ps.prosze Cię przemysl jeszcze tą cała sytuacje jeszcze raz
2010-02-13T17:59:07+01:00
Cześć!
Proszę oszczędź swoje życie. A jeśli myślisz że jeśli się zabijesz to nikt przez Ciebie nie ucierpi to się grubo mylisz.Pomyśl o swojej rodzinie co ona będzie czuć! Przecież twoi dziadkowie mogą dostać przez to zawału! A mama z tatą całe życie będą cię opłakiwać! Pomyśl ty się zabijesz a oni będą cierpieć! Co to w ogóle za pomysł żeby targnąć na swoje życie są przecież lepsze rozwiązania, o wiele lepsze! Możesz z kimś porozmawiać. Z rodzicami, z psychologiem, ze mną też ! Pamiętaj masz wiele ludzi którzy cię lubią i kochają! Nie rób tego pomyśl!!!!!
2010-02-13T18:00:34+01:00
Drogi Marcinie!!!

Piszę ten list,ponieważ to jedyna droga kontaktu z Tobą.Bardzo się o Ciebie martwię i chciałabym Ci pomóc.
Wiem,że życie nie jest różowe i często dzieje się inaczej niż by się mogło wydawać.Jednak z każdej opresji jest racjonalne wyjście wystarczy tylko uspokoić się i trzeźwo pomyśleć.Pamiętaj też ,że nie jesteś sam zawsze możesz na mnie liczyć i pomogę Ci tylko jaknalepiej będę umiała.Nie zamykaj się ze swoimi problemami,nie izoluj od tych którzy chcą Ci pomóc i którym zależy na Tobie.Rozejrzyj się dookoła i zobacz ilu ludzi Cię kocha i jak wielu z nich jesteś potrzebny.Walcz,bo warto.Staw czoła przeciwnościom i problemom,nie bój się powiedzieć,że potrzebujesz pomocy.Jesteś potrzebny nam tu i teraz nie zapomnij o tym.
Mam nadzieję,że weźmiesz pod uwagę naszą przyjaźń i przełamiesz niechęć i strach.Jestem z Tobą pamiętaj,razem damy radę.Całuję.
Kaśka.