Jej pogodna natura podnosiła wsyzstkichh na duchu w trudnych chwiolach zawsze starala sie odnajdywac dobre strony każdej sytuacji.yzynna to dziewczyna o najłagodniejszym usposobieniu spośrod rodzeństwa bardzo dba o to by w rodzinie panowala dobra atmosfera w razie nieporozumien zachęca do zgody.po wielu latach przebywania w narnii stała sie piekną dlugowlosą kobietą o której wzgledz konkurowali ksiązeta.zuzanna wraz z lucja towarzyszyla aslanowi na miejsce kaźni.po smierci lwa dziewczynz zdjelz mu kaganiec i probowałz rozwiazac krepujace go wiezy a pozniej radowalz sie jego powrotem.trzeba to uporzadkować od pierwszego do ostatniego i urzyc tego w zdaniach )opis zuzanny opwiesci z narnii)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-16T01:28:52+01:00
Bardziej sensownie by brzmiało :
Zuzanna to dziewczynka o najłagodniejszym usposobieniu spośród rodzeństwa. Dba o to by w rodzinie panowała miła atmosfera w razie jakichś nieporozumień zachęca do zgody.Jej pogodna natura podnosiła wszystkich na duchu w trudnych chwilach zawsze starała się wyszukiwać dobre strony każdej sytuacji.
Po długich latach spędzonych w Narnii stała się piękną długowłosą kobietą o której względy konkurowali książęta.Zuzanna wraz z Łucja towarzyszyła Aslanowi na miejsce kaźni. Po śmierci lwa dziewczęta zdjęły mu kaganiec i próbowały rozwiązać krepujące go więzy,a potem radowały się jego powrotem.

Użyte w 3 zdaniach :
Zuzanna jest najłagodniejsza z całego rodzeństwa. Po paru latach przebywania w Narni dziewczynka stała się długowłosą blond kobietą o której względy ubiegali się książęta. Gdy Aslana zabito próbowała zrobić wszystko by było mu wygodniej choć wiedziała że już nic nie zdoła zrobić, ale gdy Aslan powrócił cały i zdrowy bardzo się cieszyła.

Czy o takie coś ci chodziło ??
Czy może coś poprawić? ?