Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-13T18:35:12+01:00
Ponieważ ludzie młodzi sa u progu dorosłości. Poznają świat napotkując przy tym wiele nieprawości. Spotykają na swojej drodze nowe towarzystwo nie zawsze dobre dla nich. Również problemem jest alkohol. Coraz częsciej także papierosy a nawet narkotyki. Młodzi ludzie nie potrafia odnaleźć się w świecie dorosłych. Próbują wszystkiego czego skutkiem może być patologia która zostanie im na całe życie.
Posuwajają się oni do niegodnych czynów poniewaz chca spróbować czegoś nowego. Chcą zobaczyć jak to jest być dorosłym. Nie zawsze wychodzi im to na dobre.


Tak moim zdaniem......
2 5 2
2010-02-13T18:36:56+01:00
Młodzi ludzie są zagubieni i brak im doświadczenia. Do tego w okresie dojrzewania występuje u nich "burza hormonów", która komplikuje ludziom życie. Często robimy coś w impulsie, by za chwilę tego żałować. Mamy coraz mniej dobrych wzorców, z których powinniśmy czerpać ideały. A nasi idole nie są dobrymi ludźmi, przez co powtarzamy ich błędy. Odsuwamy od siebie naukę i mózg na rzecz używek i kredek do oczu. Odrzucamy uniwersalny model przyjaźni i w swoich koleżankach, kolegach widzimy wrogów. Odwracamy się od rodziny, a to ona uczy nas, jak być dobrym człowiekiem.
2 2 2