Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-13T19:46:56+01:00
Miesiąc temu przekonałem się, że zdrowie to jest najważniejsza rzecz na świecie. Kiedy późnym wieczorem zadzwonił telefon, wiedzieliśmy że coś złego się stało. Dzwoniła ciocia Marysia,że babcia została wzięta do szpitala i rodzice podejrzewają rozległy zawał. Tak powiedziała do taty mama. Nie wiedziałem za bardzo co to oznacza, ale czułem że babcia jest bardzo chora.
W oczach mamy dostrzegałem łzy, co mnie bardzo zaniepokoiło. Tata był bardzo zdenerwowany. Zostałem w domu bez grymasów- rodzice pojechali do szpitala. Nie było ich całą noc- czuwali przy babci. Przeżywaliśmy jeden z najgorszych tygodni. Wszyscy byli smutni i przerażeni. W końcu ze szpitala przyszła pomyślna wiadomość- babcia odzyskała przytomność, będzie zdrowa, ale wymaga troskliwej opieki.
Nigdy jeszcze nie byłem tak szczęśliwy, jak wtedy, kiedy dowiedziałem się że babcia wraca do zdrowia, a zaopiekują się nią moi rodzice. Bo bo babcia to mama mojej mamy. Z góry postanowiłem, jak będę czuły i troskliwy. Cieszyłem się na babcine bajki, na jej uśmiech i rady, których tak lubi udzielać. A najważniejsze, cieszyłem się że wyzdrowieje.:*