Proszę o przetumaczenie tekstu na polski na jutro.
Romeo Montague and Juliet Capulet were born and grew up in the same city-Verona,Italy.However, they didn"t meet when they were young because the Montagues heted the Capulets , and the Capulets heted the Montagues.
One night there was a party at the Capulets hause.The Montagues were not invited,but young Romeo wanted to see Rosaline,a girl he liked.She was going to the party.So he got into the hause indisguise,and looked for Rosaline,but found... Juliet. He fell in love immediately .And when Juliet saw Romeo,she fell in love ,too.There was only one problem: Juliet was a Capulet!
After the party,Juliet went out onto her balcony and talked to the stars.She told them that she loved Romeo,but wrong family.she didn"know that Romeo was under her balcony,and heard everything she said!! He shouted to her,and said that he felt the same. The next day,they got married in secret.

2

Odpowiedzi

2010-02-14T12:27:21+01:00
Romeo Monteki i Julia Kapulet urodzili się i dorastali w tym samym mieście-Weronie we Włoszech. Jednak nie spełniają one, kiedy byli młodzi, ponieważ Monteki nie lubia Capuletow i Capuleci nie lubia Montekich.
Pewnej nocy nie był stroną w Montagues Capulets domu.The nie zostali zaproszeni, ale młody Romeo chciał zobaczyć Rosaline, dziewczyna, którą liked.She idzie do party.So wszedł domowa indisguise i spojrzał na Rosaline, ale znaleźć ... Julia. Zakochał się od razu. A kiedy zobaczył Juliet Romeo, zakochała się, too.There był tylko jeden problem: Juliet Capulet było!
Po partii, Julia wyszedł na jej balkonie i rozmawiali stars.She powiedział im, że kochała Romeo, ale źle family.she zrobił "wiem, że Romeo był pod jej balkonem i słyszał wszystko powiedziała! Krzyknął do niej i powiedział, że czuł się sam. Następnego dnia pobrali się w tajemnicy.


troche wystarczy popoprawiac i bedzie ☺
2010-02-14T12:34:24+01:00
Romeo Monteki i Julia Capulet urodzili się i wyrośli w tym samym mieście - Veronie, we Włoszech. Jednak nigdy się
nie spotkali kiedy byli młodzie, ponieważ Montecy nienawidzili Capuletów i Capuleci nienawidzili Montekich.
Pewnej nocy, w domu Capuletów było przyjęcie. Montekowie nie byli zaproszeni, ale młody Romeo chciał zobaczyć Rosalinę, dziewczynę, którą lubił. Ona wybierała się na to przyjęcie. Dlatego wybrał się do tego domu w przebraniu i szukał Rosaliny, ale odnalazł... Julię. Natychmiast w niej się zakochał. I kiedy Julia zobaczyła Romeo, ona też się zakochała. Był tylko jeden problem: Julia pochodziła z rodziny Capuletich!
Po przyjęciu, Julia wyszła na balkon i rozmawiała z gwiazdami. Powiedziała im, ze kocha Romeo, ale on pochodzi ze złej rodziny. Ona nie wiedziała tego, że Romeo był pod balkonem, i słyszał wszystko co powiedziała. On krzykną do niej, że czuje to samo. Następnego dnia pobrali się w sekrecie.


Jedyny problem to odmiana nazwisk - bo już nie pamiętam jak dokładnie to brzmi w spolszczeniu.

"She told them that she loved Romeo,but wrong family." - i to musiałem rozwinąć, bo chyba czegoś nie dopisałaś - w normalnym tłumaczeniu wychodzi:

Ona powiedziała, że kocha Romea, ale zła rodzina.


No i tyle, myślę, że pomogłem ;)


Do osób wyżej - jak się uzywa english translatora,a nie przeczyta tekstu, to tak jest... każdy głupi potrafi.