Odpowiedzi

2010-02-14T13:24:12+01:00
Drogi Kolego!!!

na samym początku chciałbym cie serdecznie pozdrowić.bardzo bym chciał żebyś do mnie przyjechał. moglibyśmy sie razem pobawić i pozwiedzać ciekawe zabytki których tu w Krakowie jest pełno. oczywiście przy okazji poćwiczyłbyś byś język, bo robisz w wymowie trochę błędów. Chętnie cie oprowadzę ponieważ znam kraków jak własna kieszeń.mówiłeś że nie masz komputera to pokazał bym ci kilka fajnych gier. zastanów się. może przyjedziesz ze swoimi rodzicami.
13 2 13
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T13:26:47+01:00
22.04.2010rok,Warszawa
Drogi Charlie!!!
Postanowiłam napisać do ciebie ten list aby zachęcić Cię do przyjazdu do Polski w odwiedziny do mnie. Dawno się nie widzieliśmy a zbliżają się wakację więc chciałabym pokazać Ci nieco naszą kulturę i zwyczaje.
Myślę, że spodoba Ci się mój kraj. Ma bardzo bogatą tradycję(jedzenie Ci pewnie posmakuje) i kulturę. Przechadzając się po starym mieście w Warszawie zachwycisz się jego pięknem. Tam w Anglii nie ma zbyt dużo zazbytków itd. Bardzo chciałabym nauczyć Cię także naszego języka. Jest on trudny i zagmatfany ale ja bardzo go kocham i uważam, że jest piękny. Pokażę Ci także sejm i senat. Myślę, żę ciekowie spędzimy razem czas.
No cóż muszę już kończyć. Mam nadzieję, że zobaczymy się już niedługo.
Agnieszka
ps.Przekaż pozdrowiebnia swoim rodzicom i mocno ich uściskaj.


Mam nadzieję, że pomogłam...;)
17 3 17