Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-14T13:39:26+01:00
Kultura arabska nie wydała żadnych plonów.
Była ona tylko i wyłącznie pośrednikiem między kulturą Europy a kulturą Wschodu, i kradli oni (Arabowie) dobrodziejstwa państw ościennych jak i naukę i wiedzę Greków i Rzymian. Najbardziej znane teraz, tak zwane liczby 'arabskie' nie winny mieć tej nazwy, albowiem pochodzą one z Indii i przez hindusów (Ariów) wynalezione zostały, zaś ta swołocz ukradła wszelakie wynalazki i udogodnienia wynalezione przez innych.
Nie znam żadnych osiągnięć kultury arabskiej prócz tego, iż kradli oni od wieków i nadal to robią. Czynią ten podły proceder.
Jakie osiągnięcia?
Nie wiem. To społeczeństwo barbarzyńskie nic nie wniosło. Wiemy o tym z historii, albowiem cóż to za prymitywizm, który tak szybko upadł i barbarzyńsko traktował innych? Kto mordował przez wieki i nadal morduje chrześcijan?
Jakim prawem oni to nadal robią?
Co oni stworzyli?
Architektura. Te barbarzyńskie minarety z małpami w nich ryczącymi na całe gardło? Może i to jest pewne osiągnięcie, jednak przeszkadza normalnie żyjącym ludziom w ich normalnej egzystencji.
Architektura. Co wznieśli, moi mili? Co oni dali? Wznieśli te swoje meczety, zdegenerowali budowle europejskie typu Hagia Sophia. Nic sami nie umieją robić. Nic.
Tylko niszczą. Na przykład, Piramidy w Egipcie.
Rozebrane przez te barbarzyńskie plemię by budować meczety w Kairze. To się nazywa dbanie o dziedzictwo!
Jakieś barbarzyńskie inne osiągnięcia, czyli co?
Sztuka? Nie mają prawa ukazywać wizerunków ludzi, zwierząt. Barbarzyńcy. Pismo? Cóż to za zdegenerowane litery!?
Literatura - zbiór bzdur typu Koran. Nauka? Kradzież i barbarzyństwo.
Reasumując, barbarzyńska nacja arabska niczego nie zrobiła niczego nie rozwinęła tylko przekazała dalej, bydło.
2 3 2