Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T14:08:47+01:00
List motywacyjny można napisać na temat. np. Przyjęcia do pracy podaje sie go wraz z CV tutaj masz przykład

Katarzyna Skoczylas
Krakowskie Przedmieście 30
00-690 Warszawa
tel. 614516590
[email protected]


Warszawa, 08.04.18r

Dyrektor Kliniki Św. Jana
Wadzisław Marczuk
ul. Jagiellońska 38
00-696 Warszawa


W odpowiedzi na ogłoszenie nr 678, zamieszczone w ?Gazecie Wyborczej? z dnia 1 kwietnia 2018 roku, zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko psychologa w Państwa klinice.

Uważam, że ubiegać się o to stanowisko pozwala mi moje dotychczasowe doświadczenie: przez dwa lata w czasie praktyki pracowałam w Domu Opieki Społecznej w Lublinie, jako pomoc przy opiece ludzi chorych, a przez kolejny rok przyglądałam się pracy pani magister Katarzyny Wlazłej w poradni psychologicznej w Lublinie. Przez dwa lata mieszkałam w Rosji i Stanach Zjednoczonych, gdzie podszkoliłam język rosyjski i angielski, którymi biegle się posługuję.

Moimi cechami osobowościowymi są sprawność organizacyjna, życzliwość, dobre kontakty z ludźmi. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe, ale potrafi je dostosować do Państwa firmy. Cechuje mnie również konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy.

Mam nadzieję, że zainteresowałam Państwa swoją osobą i będę i miała przyjemność spotkać się z Państwem na rozmowie kwalifikacyjnej, by pełniej przedstawić swoje umiejętności.


Z wyrazami szacunku
Katarzyna Skoczylas