Wybrałeś się z rodzicami na kilkudniowy rejs po morzu bałtyckim.Napisz list do kolegi lub koleżanki.Opowiedz w nim o niesamowitej przygodzie w której braliście udział przekonaj adresata ze ta przygoda była najwspanialszym wydarzeniem waszego rejsu.na kartke.

1

Odpowiedzi

2010-02-14T15:15:54+01:00
Witaj Kolego! Sopot 14.07.2010r.

Na wstępie mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam.Bawię się fantastycznie.Jest bardzo fajnie, świeci słońce, poprostu pogoda jest wspaniała.A teraz opowiem Ci niesamowitą przygodą która nas spotkała.
Zapytałem się czy mogę iśc popływać, zgodzili się więc pobiegłem żeby sie jak najszybciej ochłodzić, bo było bardzo gorąco. Pływając tak coś bardzo dziwnego podpłynęło do mnie. Bardzo się wystraszyłem, i chciałem jak najszybciej popłynąć do brzegu, ale nie mogłem. To było coś okropnego. Krzyczałem jak mogłem najmocniej. Widziałem jak wszyscy zbiegli się z całej plaży i stali na brzegu morza, ale nikt nie pomógł mi. Od czasu do czasu to coś zanurzało mnie w wodzie. Moi rodzice też krzyczeli. Gdy ratownik zobaczył to szybko popłynął do mnie. Po paru minutach byłem już na lądzie, ale niestety moja noga nie wyglądała dość dobrze.Ktoś z tłumu szybko zadzwonił po karetkę i pojechalismy do szpitala. Na szczęście nie było to nic poważnego. Załozyli mi opatrunek i pojechałem na domku letniskowego razem z moimi rodzicami.
Na zakończenie mojego listu, powiem Ci że warto było pojechać nad morze, mimo że miałem niewielki wypadek. Poznałem bardzo dużo, ładnych, mądrych i bardzo sympatycznych dziewczyn. Jedna nawet wpadła mi w oko;) Może w następne wakacje pojedziemy tam razem? Oczywiście zapraszam też twoich rodziców. Trzymaj się Tomek. Do zobaczenia we wrześniu.
2 5 2