Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-14T15:29:03+01:00
W przyszłości chciałabym byc psychologiem. Najpierw skończę postawówkę. Następnie pójdę do gimnazjum. Potem udam się do Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie. Profil to dziennikarstwo. Następnie zdam maturę. Pójdę na studia psychologiczne. Zdobędę zawód. Założę własną rodzinę i bedę cieszyć się każdą chwilą. Będe z siebie dumna że zaszłam tak daleko.
2010-02-14T15:34:49+01:00
Hej mozesz napisac tak;

Cześc mam naimie Sandra, mam 10 lat. Bardzo lubie rysować księżniczki i czytać ksiązki. Ostatnio, gdy wrociłam ze szkoły zastanowialam sie jak moge wyglądac za dwadzieścia lat.
Zamykam wiedz oczy i widzę piękna dziewczynę. Ma dlugie jasne wlosy. Ubrana jest w dluga piękną suknię, ozdabiana jest czerwonymi różami. Ma bardzo miły wyraz twarzy. Jej oczy maja kolor błękitnego nieba. Nie ma ona zlotych lancuszkow ani innych ozdob, jej skromna osoba jest tak piękna i wielka, ze nie potrzebuje juz niczego co moze jej dodac uroku.
---------Sandra dalej możesz opisać tą dziewczynkę tak jak ja a na koncu mozasz napisac;---------------------------------
Teraz odwieram oczy i jestem znowu tą samą dziesiecioletnią dziewczynką.
Tą sama Sandra. Nie spieszy mi sie by być dorodla bo mam jeszcze przed soba cale życie. Lecz wiem ze gdy dorosne che byc mila i pomocna dziewczynka ktora zasze i wszedzie bedzie dawala usmiech.

Sandra mam nadzije ze poradzisz sobie
mama nadzije ze pomoglam ;D
Pozdrawiam
1 5 1