Odpowiedzi

2010-02-14T16:48:47+01:00
Panie Boże

Może zacznę od tego że nie jestem zbyt dobrym człowiekiem, zresztą nie ma ludzi idealnych. Lecz ja jestem inny, chciałbym być dobry dla ludzi zwierząt a zwłaszcza dla osób mi najbliższych, lecz nie mam poszanowania dla świata. chcę to zmienić ale od czego zacząć ??? To dobre pytanie które jako pierwsze wysuwa mi się na myśl. Może zacznę od szacunku do rodziców bo to oni są najważniejsi to oni dali mi życie i próbują mnie wychować na wspaniałego człowieka. przepraszam Cię za to jaki jestem i za złe rzeczy jakie wyrządziłem świat który Ty stworzyłeś dla nas. przepraszam za brak szacunku dla stworzenia. Obiecuje się zmienić i już nigdy Cię nie zawieść.

Jeden z twoich synów ....
10 4 10
  • Użytkownik Zadane
2010-02-14T16:51:45+01:00
Kochany Panie Boze!
Przepraszam że tak długo nie rozmawiałem z toba , ale mosiałem sie zastanowic nad swoim postepowanie.
Teraz juz zrozumiałem ze nie mam szacunku do tego co stworzyłes a w wyniku tego do ciebie.Załuje ze tak niszczyłem przyrode(ziemie itp(wiesz takie tam napisz)) bardzo mi wstyd .Postanawiam poprawe teraz odpokutuje za to i zasadze pare nowych drzrewek na miejsce tych ktore zniszczyłem postaram sie naprawic wszystko co zniszczylem.
Panie boze przepraszam ze tak postepuje ale jestem tylko słabym człowiekiem
8 3 8
2010-02-14T18:46:02+01:00
Drogi Panie Boże!
Zwracam się do ciebie , gdyz uczyniłam rzecz godną pogardy, a mianowicie kilka dni temu zachowałam się karygodnie w stosunku do mojego psa.Kopłam go kiedy on łasił sie do mnie gdyż chciał abym sie z nim pobawiła.Nie miałam ochoty i dopóściłam się tego okropnego czynu, którego żałuję. Wiem, że to co zrobiłam jest grzechem,postaram sie to wynagrodzić mojemu zwierzakowi, poświęcając mu więcej czasu. Boże przepraszam Cię za ten zły czyn wiem ,że ty kochasz wszystkie istoty na Ziemii i cierpisz kiedy je poniewieramy.Bardzo żałuje tego, mam nadzieje że mi wybaczysz.Jeszcze raz przepraszam, przyrzekam ,że nigdy już tak nie postąpie.Pełna skruchy
.................
8 3 8