Odpowiedzi

2010-02-14T17:36:52+01:00
Moja koleżanka nazywa się (tutaj wpisz). Chodzi do klasy......Jest miła, koleżeńska i dobrze się uczy. Bardzo często spotykamy się na korytarzu. Jest moją przyjaciółką.(tutaj wpisz imię) ma wiele koleżanek jest bardzo popularna. Nie lubi gdy ktoś ją okłamuje i zawsze zapobiega złym wydarzeniom. W klasie szóstej była przewodniczącą samorządu szkolnego. Z np. Karoliną nie można się nudzić. Bardzo ją lubię i nie chciałabym jej stracić.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-14T17:56:46+01:00
Mam na imię (wstaw swoje imie i nazwisko). Jestem uczennicą klasy (jak robie nawiasy z kropkami to wstawiaj sama) szkoły (...) imieniem (...) w (...).
W mojej klasie jest dużo dobrych i miłych osób, ale na wszystkich lekcjach siedzę tylko z (...). Jest to osoba życzliwa, miła uprzejma, wiem, że mogę na nią liczyć w każdej sytuacji, wiem, że mi pomoże. Łączy nas dużo podobieństw, np. obie lubimy (...) dlatego jesteśmy taką wspaniałą parą przyjaciółek. Kiedyś gdy miałam duży problem zadzwoniłam w nocy do (...), a ona nie nakrzyczała na mnie, że ją budzę tylko wysłuchała mnie i poradziła mi. Wtedy wiedziałam jak mam postąpić. To dziewczyna, którą traktuję jak siostrę. Nauczyciele nazywają nas papużki nierozłączki, ale i tak nie chcą nas puszczać razem w czasie lekcji gdy trzeba załatwić jakąś sprawę ;)) Zdarzyło się nawet, że moja mama powiedziała mi, że rzadziej widuje mnie niż (...). Bardzo lubię to, że gdy np. ja zapomnę drugiego śniadania do szkoły ona podzieli się ze mną nawet jeśli mialaby być głodna.
Mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa wszystko i życzę każdemu takiej wspaniałej osoby jak oan.